İslami Forum

Tam Görünüm: Herkese merhaba
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Merhaba, forumâ yeni geldim.İnanç konusunda gel-gitlerim çok olmuştu.Zamanla hayat bu hislerin tersine ittirse de, kendimı ve hayatımı inancımız konusunda belli bir yola doğrultmak gerektigini anlıyorum ve henüz herhangi bir darbe almadan bir şeyleri bu uğurda ilerletmiş olmayı istiyorum...
Kendimden yüzeysel olarak bahsetmem gerekirse , ibadetle aşırı meşgul bir hayat içerisinde olmadım, belli çerçeveler dahilinde humanist bir yapıdayım, her ne kadar açık görüşlü olsam da bazı konularda örf ve adet bakımından tabularım vardır.
23 yaşında öğrenci kendi halinde bir insanım, herhangi bir tarikat, topluluk vs. arasında bulunmadım ve bulunmak da istemem.
Kısacası dostlar, gerçek islami ve bundan evveli has kutsal kitabımızı daha doğru daha öz şekilde (bu cümlenin sebebini açıklayacağım) öğrenmek için buradayım.
Neden bu sekilde bir cümle kurdum? Mısır'da ki Kur'An ile ulkemizdeki Kur'An arasında ve toplumumuza işlenenler arasında büyük bir fark olduğunu bizzat görmüş yasamis bir tanidigimdan duydum.
Bu yüzden buradayım, umarım güzel dostluklar edinirim, işin ehli olanları ile karşılaşırsam Kur'An hatim etmek isterim.

Sevgiler
Merhaba, Hoş geldin kardeşim.
merhaba hoşgeldiniz
hoşgeldiniz..

Rabbim doğruya yöneltsin ve doğrudan ayırmasın inşALLAH
Hoş geldin kardesim
.
Hoşgeldiniz
Referans Adresler