You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Yeni Üye
Tasavvuf Hk.
Tasavvufu ve Tarikatı bilmeden burada yorum yapanlar.Tarikata ve Evliyalara sapık diyen insanlar.
Tasavvuf kategorisi açılmış amacınız lekelemek mi yoksa paylaşım mı yapmak?

Amacınız nedir?
Kendinizi nerede görüyorsunuz?
Çok üstünsünüzde dinde fetva verecek kadar ilerlediniz mi?
Bunu ilk beğenen sen ol.
General
RE: Tasavvuf Hk.
öncelikle tasavvuf bölümünde buradaki herkes yergi yapmıyor,sanırım sözün bir bana.

konuları düzgünce okudun mu,delilleri inceledin mi?Allah dostu denilen onca adamın sapıklığı ortada.ne ben ne de başka bir muvahhid fetva verecek düzeyde olmasına gerek yoktur tevhidi bilmesi ve anlaması için.
Irkçılık ideolojik bir düşünce değil, aksine psikolojik bir hastalıktır.(Şehid İnşaAllah Malcolm x-Malik El Şahbaz)

Sizi rahatsız etmeye geldim!
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
Yok şahıs belirtmedim o konuda hak veriyorum kendini Mürşid sananlar var..
Tarikatı inkar eden kendi kendilerine yazıp çizenlere diyorum dost yanlış anlama.

Sapıklık dedikleriniz nelerdir. Biraz önce okudum Nakşiler kilisede ezan okumuş sapık diyorlar.Yani o insanların maksadını biliyorlar mı da yorum yazıyorlar.Sapıklık mı Ezan okumak ?
Bunu ilk beğenen sen ol.
General
kilisede diyalog adı altında "ibrahimi dinler" çerçevesinde(!) birlik-beraberlik içinde ezan okumak sapıklıktır diyoruz.orada tebliğ için bulundukları falan yok.
Irkçılık ideolojik bir düşünce değil, aksine psikolojik bir hastalıktır.(Şehid İnşaAllah Malcolm x-Malik El Şahbaz)

Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
Olayı görüp bilmiyorum tam olarak....
Şuanda sonuçta belirli çoğunluktaki cemaatlerde aynısını yapıyor.
Geçenlerde gördüm hem Müslüman Hemde Hristiyan olmuş bir kadın ....
Diyalog dediler insanları dejenere ediyorlar.
Dediğiniz gibi tebliği dışında münasebetler sakıncalıdır.....
Bunu ilk beğenen sen ol.
General
tevhid bilincinde olan bir tarikat var ise(ben günümüz türkiyesinde duymuş,görmüş,okumuş değilim böyle bir şeyin var olduğunu),halihazırda var olan tarikatlardaki şirk ve bidatlerden uzak iseler ben böyle bir tarikat veya grubu ne için aşağılayayım ki?yolumuz kuran ve sünnettir,elhamdülillah muvahhidiz ve muvahhid müslümanlar birbirlerinin kardeşleridirler.

Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.