You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Acemi Üye
Tanışalım
Selamun aleyküm forum ahalisi ..
hayırlı uğurlu olsun hayırlı geceler..
şurda bir köşede kalsın üyeliğim bi hayırlı olsun diyeyim dedim mybb eski baba forum sistemidir. severim begendim yerinizi çok şeffaf ve sade.
emeği geçenlerin emeklerine sağlık. klasikler yaşatılmalı  Rolleyes
şuan sanırsam ilk üye olan benim aynı ev hanesinden.. eşim var birde üyeliği gerçekleşirse multi üyelik radarlarına yakalanmayalım. onunda bilgisini vermiş olayım size.. teşekkürler.
Bu bir Charismax imzasıdır : Saygınlığını yitirsende ben sana saygı duyarım hafızım
Bunu ilk beğenen sen ol.
Administrator
Cvp: Tanışalım
Aleykumselam hoşgeldiniz.
Mybb hakkında bilginiz var anladığım kadarıyla.
Eski forumculardan kim kaldı değil migülücük
Site sürümü ve tema ile ilgili güncellemeler yaptık. Daha güzel günlere inşallah. Tekrar hoşgeldiniz.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Son Düzenleme: 12-08-2020, Saat:01:34 AM, Düzenleyen: Sükut.
Acemi Üye
Herzaman sizinleyiz sorun yok.. bu aralar bizim hostta sıkıntı var o sıkıntıyı gidermek için yogunluk yaşıyoruz problemler v.s inş. hallolunca her türlü katılımı sağlarız...
tekrardan çok teşekkür ederiz sizlere.
Bu bir Charismax imzasıdır : Saygınlığını yitirsende ben sana saygı duyarım hafızım
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yönetici
Aleykümselam Hoşgeldinizz.
Malum abi kimmiş icon
Diğerleri iyi vatandaş, İslam iyi insan yetiştirmeyi amaçlar.

Herkes aynı fikirdeyse,
hiç kimse yeterince
düşünmüyor demektir.
Mevlana
Bunu ilk beğenen sen ol.
Acemi Üye
Teşekkürler hepinize sağolun gülücük
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.