Gönder Cevapla

Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
selamlar ve kendi yazdığım duam var
Yazar Mesaj
melissatuna Çevrimdışı
Acemi Üye
*

Rep Puanı: 0
Ruh Halim
Ruh Halim
Kederli

Takımın:
selamlar ve kendi yazdığım duam var
allahın selamı ve rahmeti üzerinize olsun inşallah ve kendi yazdığım duam var herkez amin diyebilir

bismillahirrahmanirrahim ey yüceler yücesi allahım ben bu kandil gecesinde ettiğim tüm dualarımı kabul eyle allahım allahım dünyada son nefesimi verene kadar hiçbir zaman kör olmayım ya rabbi hiçbir zaman kanser olmayım ya rabbi allahım beni hz.muhammed sallahu ve aleyhi ve selleme amin allahım ve onun ümmetinin bir üyesi olarak beni onun sünnetlerine ve onun emirlerine ve ona layık bir insan olabilmeyi ve ona yakın kılınan insanlardan biri olmayı bana nasip eyle ya rabbi kutsal kitabımız kuranada yakın eyle beni allahım yüceler yücesi allahım beni kendi katında güçlü sabırlı dayanıklı takvalı ve salih ve iyi niyetli annesine babasına asi olmayan ve öfkeli olmayan şeytandan kötü cinlerden ve her türlü günahtan her türlü zararlı şeyden her türlü hastalıktan her türlü sabırsızlıktan her türlü felaketten her türlü pis şeylerden her türlü zinadan her türlü kötülükten şeytanın ve kötü cinlerin ve kötü insanların her türlü tüm hilelerinden tüm kötülüklerinden tüm eziyetlerinden tüm terbiyesiz şeylerinden tüm felaketlerinden tüm zararlı şeylerinden beni uzak tut ve bu ettiğim duaları tüm gerçek Müslümanlar ve bu dünyada yaşayan tüm Müslümanlar için de diliyorum allahım ve kabedeki ve medinedeki ve mekkedeki ve tüm peygamberler tüm melekler içinde diliyorum bu duaları ve şu an kabenin etrafında tavaf eden gerçek Müslümanlar için de diliyorum bunları allahım amin allahım ve bu dualarımı tüm gerçek Müslümanlar ve bu dünyada yaşayan ve yaşayan tüm Müslümanlar hürmetine de peygamberlerin meleklerin hürmetinede tüm evliyaların hürmetinede bu dualarımı kabul eyle allahım amin allahım her türlü eziyetten ve her türlü kötü karakterden her türlü kötü insandan her türlü belalı tehlikeli her şeyden uzak tut beni ve uzak kıl onlara karşı eğer onlara karşı başıma bir musibet vericeksende bana sabır güç dayanma gücü ver beni onlara karşı savaştır onlarla savaşırken bana yardım et allahım onlara karşı savaş açarken bana yardım et bana dayanma gücü sabır ver allahım bana hidayet ver allahım bana sabır ver allahım bana şifa ver allahım bana rızık ver allahım ve savaşabilen bir kul olmamı nasip eyle ya rabbi kendine de yakın eyle ya rabbi beni salih kullarından takvalı kullarından eyle ve bu dilediğim şeyleri tüm gerçek Müslümanlar için ve şu anda mekkede ve medinede bulunan ve kabenin etrafını tavaf eden tüm mümin insanlar içinde diliyorum ya rabbi ve bunları melekler ve peygamberler içinde diliyorum allahım amin allahım ya rabbi ben bu dünyaya kör olmayamı geldim allahım ve bu dilediğim tüm dileklerimi sülalemdeki insanlar ve ailem ve kardeşim mustafa için de diliyorum allahım anneme babama uzun ömürler ver allahım kardeşim mustafayıda koru kardeşim mustafayada uzun ömürler ver ya rabbi ben bencil bir insan olmayım artık herkeze emirler vermeyim ya rabbi allahım annemi ve babamı ve benide tüm gerçek müslümanlarıda kardeşimi de ve şu an mekkede ve medinedede ve kabenin etrafını tavaf eden Müslümanları da sülalemdeki insanlarıda her türlü beladan kazadan tehlikeden her türlü günahtan bencillikten nefislerimize ve şeytana ve kötü cinlere ve her türlü işkenceye ve her türlü kötülüğe her türlü hastalığa her türlü kazaya belaya ve tehlikeye yenik düşmekten bizleri koru ya rabbi eğer bunlarla karşı karşıya gelicekcek bizleri bu şeylere karşı büyük bir hidayet ve büyük bir sabır ve büyük bir dayanma gücü ver allahım eğer bunlarla olan savaşlarımızı uzun yıllar sürdürcek olursakda biz bu savaşları kazanalım bizlere bu savaşları kazanmamız için bizlere yardım et ya rabbi amin allahım ve bizlerin bu savaşlarında bize büyük bir sabır dayanma gücü ve hidayet ver allahım bu dünyada yaşadığımız süre boyunca allahım tüm gerçek Müslümanları da mekkede ve medinede bulunan tüm gerçek Müslümanları ve kabeyi tavaf eden müminleri ve annemi beni ve babamı sülalemdeki tüm insanları ve kardeşimi her türlü işkenceden her türlü kötülüklerden her türlü hastalıktan her türlü kazadan beladan her türlü bencillikten ve her türlü sabırsızlıktan her türlü pis şeylerdende her türlü yanlışlardan her türlü zinadan ve her türlü zina yollarından bizleri uzak tut ve bizleri koru ve bizleri nefislerimizden ve her türlü felaketlerden ve her türlü belalı şeylerden her türlü hilelerden her türlü zorluktan her türlü musibetten her türlü şeytandan ve her türlü kötü insandan ve tüm kötü insanlardan tüm şeytanlardan tüm kötü cinlerden ve tüm kötü ruhlardan koru ve sakla bizleri onlarla karşılaştırcaksan onları yenmemize yardım et ya rabbi eğer onlara karşı savaşırken düşücek olursak sabrımızı ve hidayetimizi ve dayanma gücümücü kaybedicek olursak bizlere yardım et bizleri düşürme ve bizlerin ellerinden tut tüm meleklerinle tüm peygamberlerinle ve peygamberlerin ruhlarıyla bizleri destekle ellerimizden tutun hepiniz allahım amin allahım allahım sen büyüksün sen her türlü mekandan her türlü noksanlıktan her türlü kötülüklerden her türlü zulümden her türlü zamandan uzaksın allahım sen bizleri yarattın bizlere kalpler verdin gözler verdin bizlere organlar verdin bu dünyaya bizleri yaratıp gönderdin hepimizin her şeyin tüm kainatın rabbisin sen allahım sen büyüksün ya rabbi sen rahimsin sen koruyucusun sen merhamet edensin sen karşılıksız sevensin sen bir sevaba ve bir iyiliğe bir sürü sevap verensin biz kullarını millet ırk kötü iyi Müslüman ve kafir ayrımı yapmadan her gün rızık gönderen sensin sen bizleri asla unutmazsın biz senin bu yeryüzündeki halifeleriniz biz senin bu yeryüzündeki kullarınız sen bizlere ruhundan üfledin sen bizleri bu dünyaya yaratılmışların en üstünü olarak yaratıp gönderdin sen bizleri insan diye gönderdin hepimiz her şey tüm melekler tüm peygamberlerde bu dünyada yaşayan ve yaşamış tüm insanlar annem babam ve kardeşimde her türlü canlı senin kulun ve hepimiz senin kullarınız ya rabbi bu dünyayıda sen yarattın iyiliği kötülüğü de sen yarattın bizlere iyiliği ve kötülüğü ayırt edebilecek bir beyin verdin senin yarattıklarını görelim diye senin yarattıklarını duyulım diye bizlere göz kulak verdin sen en büyüksün allahım
09-06-2013 06:44 AM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
AtMaCa Çevrimdışı
Admin

Rep Puanı: 1331
Ruh Halim
Ruh Halim
Sert

Takımın:
Fenerbahce
RE: selamlar ve kendi yazdığım duam var
amin insallah

R-U-H-U-M-U-Z ----- Y-E-T-E-R..........
09-06-2013 11:45 AM
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Tugce Dışarıda
Forumun Uykucu Ninesi

Rep Puanı: 6927
Ruh Halim
Ruh Halim
Yorgun

Takımın:
Galatasaray
Aminnn.

[Resim: sems-i-tebrizi-sozleri-ii.jpg]

"Kalk, silkelen, kendine gel. Umutsuzluğa sarılma.
Umutsuzluk şeytandan, ümit etmek ise Allah'tandır."
09-06-2013 01:16 PM
Malik mohsin Çevrimdışı
Yeni Üye

Ruh Halim
Ruh Halim
Geveze

Takımın:
utanmak This post is so Great and Nice utanmak

bismillahirrahmanirrahim ey yüceler yücesi allahım ben bu kandil gecesinde ettiğim tüm dualarımı kabul eyle allahım allahım dünyada son nefesimi verene kadar hiçbir zaman kör olmayım ya rabbi hiçbir zaman kanser olmayım ya rabbi allahım beni hz.muhammed sallahu ve aleyhi ve selleme amin allahım ve onun ümmetinin bir üyesi olarak beni onun sünnetlerine ve onun emirlerine ve ona layık bir insan olabilmeyi ve ona yakın kılınan insanlardan biri olmayı bana nasip eyle ya rabbi kutsal kitabımız kuranada yakın eyle beni allahım yüceler yücesi allahım beni kendi katında güçlü sabırlı dayanıklı takvalı ve salih ve iyi niyetli annesine babasına asi olmayan ve öfkeli olmayan şeytandan kötü cinlerden ve her türlü günahtan her türlü zararlı şeyden her türlü hastalıktan utanmak
24-07-2013 08:52 AM
Malik mohsin Çevrimdışı
Yeni Üye

Ruh Halim
Ruh Halim
Geveze

Takımın:
jkhfjkhasfh
24-07-2013 08:53 AM
Gönder Cevapla

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir
Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. 5651 sayılı yasaya göre bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. 5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp, şikayetlerinizi mail@islamiforum.net adresine yollarsanız, gerekli işlemler yapılacaktır. Dikkat: Bu site şikayet sitesi değildir, arızalı ürünleriniz ve diğer şikayetleriniz için bu email adresini kullanmayınız. Report Abuse, Harassment, Scamming, Hacking, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to mail@islamiforum.net