You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

sanırım bu herşeyi açıklıyor

sanırım bu herşeyi açıklıyor

Göğe Bakma Durağı.
RE: sanırım bu herşeyi açıklıyor
Anlamadim Dur üzgün
Olaylardan uzagimda :D

"Ezanı duyunca müziğin sesini kısmaması normaldir,
        Ben ezanı duyunca namaz kılmayan insanlar gördüm..!!"

"Ezana hürmetin esaslısı davete icabetle olur şarkıyı kapatmakla değil -dedi biri, haklıydı."
H
Bunu ilk beğenen sen ol.
Hüküm Allah'ındır
ya bence öyle bişey yok . Bjk liler yediremediler 4 yenilmezliğin bozulmasına .. kendilerince böyle çözüm buldular .. yoksa onlarca kişi bi 200 lira için mi insin sahaya .. Allah bilir bilet parası o kadardır zaten
Her türlü Tağutu,Şirki ve Küfrü öyle bir reddedeceksin ki
Cahiller,Müşrikler ve Kafirler sana Harici diyecekler .!
Bunu ilk beğenen sen ol.
General
çarşı gurubunun bazıları hepsi demiyorum bu gezi olaylarında para alarak gezi yandaşlığı yapmıştır ve bu maç için ne zamandır hazırlık yapılıyomuş .
"Bizi yükselten, dinimize karşı duyduğumuz büyük aşktır."

[ Cennet Mekan Abdülhamit Han ]
Bunu ilk beğenen sen ol.
HaTİcE---KaYHaN
onlar gezi parkı eylemciler carsi grubu değil türkiye yi karıştırmak istiyorlar
Yere düşen ekmeği hemen alıp
3 kere öperdik , iyi çocuklardık biz..
Bunu ilk beğenen sen ol.
Hüküm Allah'ındır
ya bunu maçlamı yapacaklar ? olayı büyütüyosunuz bence çapulcularla hiç bi alakası yok .. 3-5 taraftar kendinden geçiyor ve sahaya giriyorlar .. diğerleride onların gazına geliyor .. İlk defa mı oldu bu olanalar sanki .? Gezi parkın önceside taraftarlar sahaya iniyordu.
Bunu ilk beğenen sen ol.
General
fenerkopat keşke öyle olsa

o tribünden geçen haftalardan ne pankartlar ne tezhaüratlar geldi

futbol asla futbol değildir gülücük
AKLI YETEN GÖRDÜGÜNE İNANIR
YÜREGİ YETEN GÖRMEDİGİNE

Bunu ilk beğenen sen ol.
Hüküm Allah'ındır
tabiki olmuştur . Ama ben bu son olayı onlara bağlamıyorum.
Bunu ilk beğenen sen ol.
General
çok alakası var

tayyip erdoğanı devirmek için neler yapılıyor neler
AKLI YETEN GÖRDÜGÜNE İNANIR
YÜREGİ YETEN GÖRMEDİGİNE

Bunu ilk beğenen sen ol.
General
[Resim: wa23rm.jpg]

Gezi zekalı' yalanı: Polis kılığında taraftar

Melo'nun kırmızı kart görmesinin ardından BJK taraftarı sahaya girdi. Geziciler ise öyle bir iddiada bulundu ki pes dedirtti. Gezicilere göre olayları taraftar görünümlü polisler çıkardı.

Galatasaray derbisi, 90+3. dakikada taraftarların sahaya girmesi nedeniyle durdu. Beşiktaşlı taraftarlar güvenlik güçlerini atlatarak sahaya girdi. Sahanın içi yüzlerce taraftarla doldu.

Beşiktaş-Galatasaray derbisinin hakemi Fırat Aydınus maçı tatil etti. Aydınus'un tekrar sahaya çıkmayacağı bildirildi. Yapılan anonsun ardından da tribünler boşaltıldı.

GEZİ RUHU OLAN BİTANE İNANMADI

Mayıs ayı sonu ve Haziran ayı başındaki olaylarda Çarşı taraftar grubu aktif olarak ön planda yer almıştı. Bunun üzerinden sosyal medyada bir tartışma başladı. Gezi'ye aktif destek veren Çarşı'nın cezalandırılması için bir ortam yaratıldığı ifade edildi.

Gezi destekçilerinin mesajlarında, taraftar görünümlü polislerin sahaya indiği ve olay çıkartıldığı belirtildi.
"Bizi yükselten, dinimize karşı duyduğumuz büyük aşktır."

[ Cennet Mekan Abdülhamit Han ]
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.