You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Yeni Üye
Allah ile konusmak
Selamin Aleykum, rüyamda çok eski bir donemdeydim, peygamber efendimizin dönemi. Taştan evler vardı ve kabeye yakın olduğumu hissediyordum. Peygamber efendimiz mi bilmiyorum birisi vardı sırtı dönük ama peygamberimiz olduğunu düşünüyordum. İçimden keşke bende peygamber efendimizin döneminde dogsaydim onu gorseydim diye geçirdim ve zaman bi anda günümüze geldi binalar falan yeniydi, ancak geçmiş dönemi de günümüzü de binaları tepeden görüyordum. Daha sonra yine içimden gecirdim, keşke peygamberimiz bizim dönemimizde gonderilseydi, hem suan sanki durum daha bozuk diye. Sonra goklerden bi ses geldi, biz son elcimizi gönderdik geçmişte, sizin dönemimizde yarı elçi gönderdik. Savcı A.Ç. (Tam ismini vermedim) dedi ses ve uyandım. Uyandığımda baktım gerçekten böyle bi savcı var. Ruyami yorumlayabilirseniz sevinirim, kafam çok karışık.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Son Düzenleme: 03-11-2016, Saat:03:55 PM, Düzenleyen: SeuSe.
Acemi Üye
RE: Allah ile konusmak
Kardes uzman bir psikoloğa görün.rehabilitasyon merkezlerinden de yardım alabilirsin.zor bir süreçten geçiyorsun sanırım.bir de "elçinin tamı yarımı olmaz".rüyanın da rahmanisi var şeytanisi var bir de nefsanisi var vesselam.o yüzden;boş yere doğaüstü bişeler arama bu rüyada,yarım elçi olmaz...neyse uyku düzenine,beslenmene ve ruhsağlığına dikkat et hadi selametle.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
RE: Allah ile konusmak
Durumum o kadar vahim mi? gülücük Hocam yarım elçi benim aklımda kalan kısmı, yani bu anlamda birşey söylendi. Tam olarak hatirlayamadigim için bunu yazdım.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.