You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Neden bu ağzı bozukluk..

Neden bu ağzı bozukluk..

beYaz yoLcu
Neden bu ağzı bozukluk..
Selamün Aleyküm Arkadaşlar!
Nereye gitsem hep kulağıma argo ve küfürlü sözler geliyor, bu da canımı çok sıkıyor..
Özellikle de bozuk ağızlı erkeklerden bıktım. Çocuklar bile beni dehşete düşürüyor.
Ben önceleri ne yalan söyleyim sadece cahil ve eğitimsiz insanların küfürlü ve kötü konuştuklarını sanırdım ama yanılmışım.
Üniversite veya hiç okula gitmemiş hiç fark etmiyor. Bunun sebebini bir türlü bulamıyorum.
Allah şahit İmam hatipli küfür edenleri bile gördüm. Yazıklar olsun!..

Bu konuda sizler ne düşünüyorsunuz. Gerçekten bunun sebepleri neler..
Fikirlerinizi bekliyorum.
[Resim: bartsab9lp4.gif]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Profesör
RE: Neden bu ağzı bozukluk..
çok güzel bir konu hazırlamışsın cnm eline sağlık
Bence aileden ve çevreden gelen birşey ...
Emekli Üye
Bunu ilk beğenen sen ol.
R4BİA
REYHAN SNA KATILMIYORUM AİLEDEN VE ÇEVREDEN GELMİYOR TAMM ONLARIN ETKİSİ OLABİLİR AMA KİŞİDE KENDİNİ DİNGİNLEYEBİLİR
YANİ KİŞİNİN KENDİSİYLE NEFSİYLE İLGİLİ BİR PROBLEM BENCE
Bunu ilk beğenen sen ol.
(...)
pehhh o üniversite a.... cahillerden beter

otobüse bile binmeyi bilmyorlar

yuh diyorum kimisine başka bişe demiyorum

küfüre gelince artık küfür etmiyeni adamdan saymıolar öle bi durumdayız
Şuan DeLi MisaL Aşığm Bir Kişi Hariç Herkese Şaşıyım !
Bunu ilk beğenen sen ol.
Son Düzenleme: 21-10-2008, Saat:05:42 PM, Düzenleyen: SAHRA.
Profesör
bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim

tv'debüyük bir hayranlıkla izlediğimiz ve komedyen diye geçinen kişilerin belden aşağı konuşmalarını espiri olarak görürsek daha çok duyarız bu tür küfürlü konuşmaları
"Ey Sevgili!..
Bir geceliğine değiş tokuş etseydik yüreğimizi,
Taşıyabilir miydin acaba bendeki seni!..
Bunu ilk beğenen sen ol.
Son Düzenleme: 21-10-2008, Saat:06:53 PM, Düzenleyen: Reyyan.
© 9492.698875 ©
bence ilk başta tv ler geliyo küfürlü sözleri millet espiri sanıyo gülüyo mesela bi sinemaya gittigimizde oyuncu küfür ettiginde herkes gülüyo ve ister istemez insana geciyo ve alışıyo en yakın arkisine küfür ediyo ve beraber gülüşebiliyolar artık dogal bişeymiş gibi oldu...2. sebep ise yetiştirilme tarzı bu sebep i acıklamaya gerek yok herkes bilir...3. ve en önemlisi ise insanın kendisi her ne olursa olsun ister yetişrilme tarzı ister tv lerde ki alışkanlıklar hepsi insan da biter eger insan kendini ve nasıl davranması gerektigini bilirse hiç bişi etkileyemez die düşünüyorum...şimdilik bunları söleyebildim daha sonra olursa yazarım selametle...

ayrıca bu konu için tşkürler ederim FREE
Bunu ilk beğenen sen ol.
Profesör
Cesses ve Reyyan ikinizde çok güzel açıklamışsınız ağzınıza sağlık teşekkür ederim bende size katılıyorum kesinlikle ...
Emekli Üye
Bunu ilk beğenen sen ol.
((Meksikalı))
evet evet ya valla sanki birbirlerine iltifat eder gibi küfrediyorlar biz utanıyoruzzz onlar utanmıyo be gidip ağzını gözünü dağıt diyo şeytan
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.