Gönder Cevapla

Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
namazlardan ve dualardan sonra görülen rüya
Yazar Mesaj
a.kanber28 Çevrimdışı
Yeni Üye

Rep Puanı: 0
Ruh Halim
Ruh Halim
Kaygili

Takımın:
namazlardan ve dualardan sonra görülen rüya
selamun aleyküm kardeşler.

2 ay önce 3 yıllık ilişkim tartışma sonucunda bitti oysa ki ciddi ve evlilik yolunda giden bir ilişkiydi çok şükür. Fakat tartışma sonucu kız tarafı ayrıldı gitti ve dönmedi. Acı çektim ve namaza başladım 2 aydır 5 vakit kılıyorum şükürler olsun. Dualar ettim acım dinsin hayırlısıyla dönsün ,dönmeyecekse de acım dinsin diye , hacet namazı-duası her şeyi yaptım. Ne acım dindi ne de geri döndü ama asıl sormak istediğim soru şudur.
neredeyse Her gece dualarımdan sonra (hacet-5vakit vs.) rüyama giriyor ve benimle barışmak istiyordu.Bir ara rüyalar kesildi fakat tekrardan geldi bugün rüyama . Bilinçaltımdan kaynaklı mıdır? Yoksa ettiğim dualar namazlar yüzünden Allah tarafından gelen rüyalar mıdır? Çok acı çekiyorum dindiremiyorum ağlayarak dualar ediyorum çok şükür günahkar bir birey de değilim.
29-10-2019 12:18 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
sayha Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 104
Ruh Halim
Ruh Halim
Zararsiz

Takımın:
RE: namazlardan ve dualardan sonra görülen rüya
Burcunuz ve yükselen burcunuz nedir?
29-10-2019 07:21 PM
afitap Çevrimdışı
SüPeR YöNeTiCiYDi

Rep Puanı: 4194
Ruh Halim
Ruh Halim
Zararsiz

Takımın:
diger
Aleykümselam

Haram bir durum söz konusuysa “çok şükür ciddiydi” denmez “çok şükür bitti” denir.
Haram = Zarardır, haramdan insana fayda geldiği görülmemiştir bir haramın içindeyse o noktadan sana fayda asla gelmez fayda helaldedir, Helal = Faydadır.
Çektiğin acılar 3 yıldır harama bulaşmış olmanın bedeli olmalı en doğrusunu Allah bilir tabi.

Rüyalarının bilinçaltı olduğu aşikardır.

Bir imtihandasın Allah kolaylık versin hakkında hayırlısı olsun.

Her zahmetten sonra rahmet geldiğinde unutma.

Sabret, Şükret, Seyret...
29-10-2019 07:56 PM
afitap Çevrimdışı
SüPeR YöNeTiCiYDi

Rep Puanı: 4194
Ruh Halim
Ruh Halim
Zararsiz

Takımın:
diger
(29-10-2019 07:21 PM)sayha Yazılan: Sitemizden Programları indirebilmek Ve En İyi Şekilde Faydalanmak İçin Lütfen ÜYE Olunuz..Burcunuz ve yükselen burcunuz nedir?

Neden böyle bir soru yönelttiniz merak ettim gülücük

Sabret, Şükret, Seyret...
29-10-2019 07:57 PM
a.kanber28 Çevrimdışı
Yeni Üye

Ruh Halim
Ruh Halim
Kaygili

Takımın:
burcum balık yükselenim bildiğim kadarıyla ikizler. Okullarımız farklı illerde öyle yakın bir temasta zaten bulunmadık inşallah diner bu acı
30-10-2019 08:17 AM
sayha Çevrimdışı
Üye
**

Ruh Halim
Ruh Halim
Zararsiz

Takımın:
(29-10-2019 07:57 PM)afitap Yazılan: Sitemizden Programları indirebilmek Ve En İyi Şekilde Faydalanmak İçin Lütfen ÜYE Olunuz..
(29-10-2019 07:21 PM)sayha Yazılan: Sitemizden Programları indirebilmek Ve En İyi Şekilde Faydalanmak İçin Lütfen ÜYE Olunuz..Burcunuz ve yükselen burcunuz nedir?

Neden böyle bir soru yönelttiniz merak ettim gülücük
Vereceğim cevabı okuyun.
30-10-2019 08:53 AM
sayha Çevrimdışı
Üye
**

Ruh Halim
Ruh Halim
Zararsiz

Takımın:
(30-10-2019 08:17 AM)a.kanber28 Yazılan: Sitemizden Programları indirebilmek Ve En İyi Şekilde Faydalanmak İçin Lütfen ÜYE Olunuz..burcum balık yükselenim bildiğim kadarıyla ikizler. Okullarımız farklı illerde öyle yakın bir temasta zaten bulunmadık inşallah diner bu acı

Dinmeyen acının adı depresyondur. Balığın yıldızı Neptün uzun süredir geri harekette ve bu sizde var olan depresyonu artırmıştır. 26 Kasım da Neptün düz seyire başlıyor ve sizin acılarınızı dindirecek. Bu aşamada siz ne kendinizi, ne başkasını suçlamadan, Allah'a sığınarak pozitif titreşimde kalırsanız sonuç olumlu olur. Negatif titreşim size tersini yaşatır.

Balığın olumlaması: Hayata bilge olarak bakıyor, yaşamdan zevk alıyorum.Her zaman samimi, içim dışım bir davranışlarda bulunuyorum.
Zikir: ALİM-MUKADDİM günde yarım saat.

Yükselen burcunuz İkizler size iş ve kariyer hayatınızda sorunlar yaşatıyor olabilir.
İkizler olumlaması: Hayatımın iş ve kariyer alanını şifalandırıyorum. Ruhen ve bedenen sağlıklıyım.
Zikir: MUHYİ

Kasım ayının çoğu Merkür ün geri hareketi ile geçecek. Geçmişte hayatınızdan çıkan biri tekrar size dönmek isterse kabul etmeyin. Ama onu kırmayında. Zira Merkür düz harekete başladığında hayatınızdan yine çıkacak.

Şimdilerde Akrep yeni ayının etkisindeyiz. Verdiğim zikirleri 15- 20 gün yapın. Bu dönemin sıkıntılarını giderir. Tüm dünyada ve kişisel hayatımızda olacaklar kalıcı olacak.

Yılbaşına kadar herkese tavsiyem şu zikirleri yapmalarıdır:

Hasbunallâhu ve ni'mel vekîl
Hasbünallahü ve nimel vekil nimel mevla ve nimen nasir
Lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azîm
Selamün kavlen min rabbir rahim

Allah canımızı malımızı , ülkemizi korusun.

30-10-2019 09:14 AM
a.kanber28 Çevrimdışı
Yeni Üye

Ruh Halim
Ruh Halim
Kaygili

Takımın:
teşekkür ediyorum yazdıklarınız için bu zikirleri herhangi bir saatte mi yapılır ya da namazdan sonra akabinde mi ?
30-10-2019 10:06 AM
a.kanber28 Çevrimdışı
Yeni Üye

Ruh Halim
Ruh Halim
Kaygili

Takımın:
bir de şunu eklemek istiyorum soru olarakta alabilirsiniz. Karşı kişi boğa burcu ve birbirimizi seviyorduk bırakacağını düşünmedim hiçbir zaman çünkü öyle bir izlenim hiç almadım fakat son tartışmadan sonra kisitladigimi düşünmüş rahatlamak için ayrılmış oysa ki sadece onun iyiliği için yapmıştım 1 1.5 ay denedim geri döndürmeyi dönmedi şimdi ise çok farklı bir kişilik gibi , bana bu kadar bağlı olan insandan eser yok , 2 günde bir insan nasıl bu kadar değişebilir aklım almıyor , hala daha seviyorum o kişiyi o da seviyor olabilir fakat emin değilim , bu dediğiniz gibi gezegen hareketlerinden olabilir mi duygu değişikliği?
30-10-2019 11:07 AM
sayha Çevrimdışı
Üye
**

Ruh Halim
Ruh Halim
Zararsiz

Takımın:
(30-10-2019 10:06 AM)a.kanber28 Yazılan: Sitemizden Programları indirebilmek Ve En İyi Şekilde Faydalanmak İçin Lütfen ÜYE Olunuz..teşekkür ediyorum yazdıklarınız için bu zikirleri herhangi bir saatte mi yapılır ya da namazdan sonra akabinde mi ?

İstediğiniz saatte yaparsınız. Otobüste, işte, evde.
30-10-2019 11:45 AM
Gönder Cevapla

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir
Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. 5651 sayılı yasaya göre bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. 5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp, şikayetlerinizi mail@islamiforum.net adresine yollarsanız, gerekli işlemler yapılacaktır. Dikkat: Bu site şikayet sitesi değildir, arızalı ürünleriniz ve diğer şikayetleriniz için bu email adresini kullanmayınız. Report Abuse, Harassment, Scamming, Hacking, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to mail@islamiforum.net