You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Nakşibendiler şükran günü kilisede ezan okudu!

Nakşibendiler şükran günü kilisede ezan okudu!

Üye
RE: Nakşibendiler şükran günü kilisede ezan okudu!
İSLAMİ TARİKATLERDEN BAHSEDERKEN LÜTFEN SÖZLERİMİZE DİKKAT EDELİM...İNSAN BİLMEDİĞİ ŞEYLER ÜZERİNDE YORUM YAPMAMALI ...SİZİN SAPIK DEDİĞİNİZ KİŞİLER BİZLERDEN FAZLA İSLAMA HİZMET EDİYORLAR...SİZİN BU YAPTIĞINIZ LEYLAYI MECNUNA ŞİKAYET ETMEKTİR...DİKKAT EDİN O MÜRŞİDİ KAMİLLER ALLAH DOSTLARIDIR...VE ALLAH DEMEDİMİ DOSLARIMA SAVAŞ AÇANA BENDE SAVAŞ AÇARIM...
...SANKİ ADAMLAR DİNDEN ÇIKTI? HEM GERÇEKSE BU HABER ALLAH RAZI OLSUN DERİM...HEM BANA BU OLAY HZ EBUZERİ (RA)HATIRLATTI...NAKŞİBENDİ TARİKATINA SÖYLENEN HER SÖZ HZ EBUBEKİREDE( RA) SÖYLENMİŞ OLUR...ALLAH KORUSUN...
Değerlikuddüs, kullanıcısı Dec 2008 tarihinden beri İmam Hatip, İslami Forum, Dini Forum, Genel Forum üyesidir..
Bunu ilk beğenen sen ol.
Son Düzenleme: 15-02-2009, Saat:04:38 PM, Düzenleyen: kuddüs.
Acemi Üye
Değerliebu_yusuf, kullanıcısı Jan 2009 tarihinden beri İmam Hatip, İslami Forum, Dini Forum, Genel Forum üyesidir..
Bunu ilk beğenen sen ol.
Son Düzenleme: 17-02-2009, Saat:07:17 PM, Düzenleyen: ebu_yusuf.
Forumcu
İman edenler Allah yolunda savaşırlar, inanmayanlar ise tâğut (bâtıl davalar ve şeytan) yolunda savaşırlar. O halde şeytanın dostlarına karşı savaşın; şüphe yok ki şeytanın kurduğu düzen zayıftır. (Nisâ: 76)

(üm)metin sana muhtaç ya Rasulullah...
Bunu ilk beğenen sen ol.
Profesör
haddiniz aşmayın bilip bilmeden kimseye sapık damgasıda vurmayın Kizgin

kimin sapık kimin sapık olmadığını çok iyi bilirz biz Kizgin
"Ey Sevgili!..
Bir geceliğine değiş tokuş etseydik yüreğimizi,
Taşıyabilir miydin acaba bendeki seni!..
Bunu ilk beğenen sen ol.
Acemi Üye
evet haklısın ben ehli sünnetim ve biz diyoruz ki tarikat ehli sapıktır şeyhın onunde takla atan orasına burasına şiş geçiren islamda boyle bısey olmamasına ragmen

ki bak kardesım cahılsın hakkını helal et ılmı olmayanlara cahıl denır aşağılamak ıcın soylemıyorum

Allah resulu dıyorkı dıne sonradan sokulan her bıdat sapıklıktır her sapıklık ateştedır bak dıne dıyor ıslamdan bahsedıyor sen bu terımlerden bı tanesını dahı sıyerden veya sahabılerden kaynak goster ama sahıh olsun ben ıman edecem

e Allah resulu tarıkatlara sapık dıyor ben yapayım ben onun ummetındenım

ya sen ?
Değerliebu_yusuf, kullanıcısı Jan 2009 tarihinden beri İmam Hatip, İslami Forum, Dini Forum, Genel Forum üyesidir..
Bunu ilk beğenen sen ol.
Profesör
Alıntı:evet haklısın ben ehli sünnetim ve biz diyoruz ki tarikat ehli sapıktır şeyhın onunde takla atan orasına burasına şiş geçiren islamda boyle bısey olmamasına ragmen

bu dediğinizi hangi tarikat ehli yaparki ?saçmalamayın kardeşim, batmyın konuştukça lütfen, o sapık ehli dediğiniz tarikatların ne kadar hizmeti var islam adına öğrenin önce bilip bilmeden konuşmayın ,hem kimene herkes istediğine inanır inanmaz eleştiri yapmanında bir adabı olmalı...
Emekli Üye
Bunu ilk beğenen sen ol.
Forumcu
İman edenler Allah yolunda savaşırlar, inanmayanlar ise tâğut (bâtıl davalar ve şeytan) yolunda savaşırlar. O halde şeytanın dostlarına karşı savaşın; şüphe yok ki şeytanın kurduğu düzen zayıftır. (Nisâ: 76)

(üm)metin sana muhtaç ya Rasulullah...
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.