Gönder Cevapla

Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
misvak hakkında ve misvak tohumunu nerden bulabilirim?
Yazar Mesaj
blue Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 34
Ruh Halim
Ruh Halim
Cilgin

Takımın:
misvak hakkında ve misvak tohumunu nerden bulabilirim?
merhabalar,

geçen gün 20 tane misvak aldım ama bunlar kuru misvaklar. dişe ne kadar faydalı bilmiyorum ,tabi beyazlığını korumuyor değil ama diş çürümeye yavaş da olsa devam ediyor sanki. (bence bunun bir sebebi de yediğimiz yemeklerden ...işte bu sebepten resulullah yediği yemekleri seçerdi demişimdir belki de yediğimiz yemeklerin biçoğunu yememiştir tahminim.)

neyse antalyada ikamet etmekteyim ve küçük bir bahçemiz var. bahçeye misvak ekmek istiyorum (burada yetişir mi oda ayrı konu ama bence akdeniz ikliminde yetişir)

burada tohumunu nereden bulabilirim ,nasıl temin edebilirim bilen var mı?

teşekkürler.
15-04-2018 02:46 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Gönder Cevapla

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir
Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. 5651 sayılı yasaya göre bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. 5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp, şikayetlerinizi [email protected] adresine yollarsanız, gerekli işlemler yapılacaktır. Dikkat: Bu site şikayet sitesi değildir, arızalı ürünleriniz ve diğer şikayetleriniz için bu email adresini kullanmayınız. Report Abuse, Harassment, Scamming, Hacking, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to [email protected]