You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Yeni Üye
merhaba herkese
buraya uye oldum insallah guzel seyler yasariz paylasiriz.daha kimseyi tanima firsatim olmadi.benide araniza kabul ederseniz sevinirim.tesekkurler.
Bunu ilk beğenen sen ol.
General
RE: merhaba herkese
hg.kardeşim aramısagülücükkabul ettik gittiigülücükzamanla tanısırıs.....hyrlı paylasımlar diliorumgülücük
oLay cıksın istemem ben! rahat bırakın..

*hissettiğin hissiyatı yazarsan harbisin! karizm
Bunu ilk beğenen sen ol.
ҳ̸Ҳ̸ҳ..ςєv!к_кยvvєt..ҳ̸Ҳ̸ҳ
Cvp: RE: merhaba herkese
hemeezost Adlı Kullanıcıdan Alıntı:buraya uye oldum insallah guzel seyler yasariz paylasiriz.daha kimseyi tanima firsatim olmadi.benide araniza kabul ederseniz sevinirim.tesekkurler.

Asi köle Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hoş geldin :D
Bende bu gün geldim ama sizi de ilk hoş geldin diyen ben olayım dedim_

ikinizede bi hoşgeldin diyim paylaşırsınız artk gülücük
üyelikleriniz hayırlı olsun
[Resim: indexjbordobere.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
>295457<
Cvp: RE: merhaba herkese
reyyan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ifade hoşgeldin kardeş ne demek kabulettik gitti gülücük
...Aç sineni açabildiğin kadar ummanlar gibi olsun, inançla geril insana sevgi duy, kalmasın alaka duymadığın ve el uzatmadığın bir mahzun gönül...

Bunu ilk beğenen sen ol.
Cvp: merhaba herkese
merhaba hemeezost

hoşgeldin inşaallah...Wink
"rosegul giderayak işlerim var bitirilecek,
giderayak.
ceylanı kurtardım avcının elinden
ama daha baygın yatar ayılamadı.
kopardım portakalı dalından
ama kabuğu soyulamadı.
oldum yıldızlarla haşır neşir
ama sayısı bir tamam sayılamadı.
SEVDALARA DOYULAMADI...rosegul
Bunu ilk beğenen sen ol.
vampiriçe:):):)
Cvp: merhaba herkese
hemeezost Adlı Kullanıcıdan Alıntı:buraya uye oldum insallah guzel seyler yasariz paylasiriz.daha kimseyi tanima firsatim olmadi.benide araniza kabul ederseniz sevinirim.tesekkurler.

hoş geldın he bak önce bnmle tanışgülücük
ben kübra Wink namı diğer deli kübra hehe yok yok vampir ismini daha çok severım aslındaagülücük
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.