You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

müminlerin sohbetine muhtacım

Yeni Üye
Selamunaleykum dostlarım uzun süredir rüyalarımdan kimseye bahsetmioyum zira beni yanlış anlarlar belki bir gün eşime bahsederim lakin merak beni uyutmuyor aradan 4 yıl geçti sanki dün gece görmüş gibiyim size rüyamdan bahsedeyim 17 yaşlarımın sonlarıydı rüyamda yerde baygın gibiydim başıma 4 5 adam toplandı cübbeleri ve sakalları nerdeyse aynıydı beni yerden kaldırıp bana baktılar ve dile bizden ne dilersen dediler onlara peygamber efendimizi görmek isterim dedim sonra bir savaş gördüm herkez kılıç sallarken savaşın ortasında 4 5 yaşlarında bi coçuk ve etrafındada tavaf eden birisi vardı kimse onlara yaklaşmıyordu dostlarım muhabbetinize ihtiyacım var selamunaleykum
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yönetici
RE: müminlerin sohbetine muhtacım
Aleyküm Esselam

Rüyadan hiç anlamam ama anlattıklarına bakılırsa güzel bir rüya görmüşsün.
Kimseye neden anlatmadığını, anlatsan neden yanlış anlaşılacağını da anlayamadım.
Son olarak en son söylediklerini("yaklaşmıyordu " dan sonraki) de anlamadım bize mi diyosun rüya devam mı ediyor?
Diğerleri iyi vatandaş, İslam iyi insan yetiştirmeyi amaçlar.

Herkes aynı fikirdeyse,
hiç kimse yeterince
düşünmüyor demektir.
Mevlana
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.