You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Gül’den ‘millet iradesi’ vurgusu

Im Not NormaL
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, 23 Nisan nedeniyle yayımladığı mesajda, millet iradesi, demokrasi, laiklik ve hukukun üstünlüğü kavramlarına vurgu yaparak, “Anayasa’da esasları belirlenen devletimizin nitelikleri, milletimizin değişmezleridir. Türk milleti bu konuda tam bir mutabakat ve kararlılık içindedir” dedi.
TBMM Başkanı Köksal Toptan mesajında, “Açıldığı günden beri milletimizin kaderine yön veren Meclisimiz, sorunların çözüm adresi olmayı sürdürmektedir. Milli iradenin rehberliğinde o zor günlerde milletimizi bağımsızlığa kavuşturma başarısını göstermiş olan Meclisimizin bugün de çözemeyeceği sorun yoktur” ifadesini kullandı.
Başbakan Erdoğan mesajında, “Milli egemenlik kavramı, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin demokratik meşruiyet temelinde kurulduğunun en açık ifadesidir. 23 Nisan’la birlikte milletimiz, siyasi rejimin asli ve tayin edici aktörü haline gelmiştir. Ne mutlu ki, bugün, cumhuriyetimizin kuruluş ideallerine her zamankinden daha yakınız” dedi.
MHP lideri Devlet Bahçeli de mesajında “Cumhuriyetimizin temel değerlerine ve milletimizin bütünlüğüne yönelik saldırıların bugün olduğu gibi yarın da devam edebileceği düşüncesiyle gelecek nesillerin bilinçli ve duyarlı olmaları gerekmektedir” diye konuştu.
La ilahe illallah
Bunu ilk beğenen sen ol.
Cvp: Gül’den ‘millet iradesi’ vurgusu
milletin iradesi ama

çobanla manken kızımızı aynı milletten aynı değerde sayarsak bozuluyorlar şeytanSmile keyfiyetsiz tayfasından olanlar

cahil halkın (dindarsan cahilsindir onlar için ) iradesinden ne olur ki onların mantığınca

ahhh ahhh

bu zulüm elbet bitecek...
"rosegul giderayak işlerim var bitirilecek,
giderayak.
ceylanı kurtardım avcının elinden
ama daha baygın yatar ayılamadı.
kopardım portakalı dalından
ama kabuğu soyulamadı.
oldum yıldızlarla haşır neşir
ama sayısı bir tamam sayılamadı.
SEVDALARA DOYULAMADI...rosegul
Bunu ilk beğenen sen ol.
Son Düzenleme: 24-04-2008, Saat:03:07 AM, Düzenleyen: Nizam-ül Mülk.
Cvp: Gül’den ‘millet iradesi’ vurgusu
pek yürüyebildiğimiz söylenemz hocam ama hıms

yolumuzda sürünmek bile şerefimizdir değil mi ok
"rosegul giderayak işlerim var bitirilecek,
giderayak.
ceylanı kurtardım avcının elinden
ama daha baygın yatar ayılamadı.
kopardım portakalı dalından
ama kabuğu soyulamadı.
oldum yıldızlarla haşır neşir
ama sayısı bir tamam sayılamadı.
SEVDALARA DOYULAMADI...rosegul
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.