You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Türban kararı beklenecek

Türban kararı beklenecek

Im Not NormaL
Türban kararı beklenecek
Başbakan Erdoğan, AKP’ye açılan kapatma davası konusunda alarm verdi.
Erdoğan başkanlığında önceki akşam yapılan AKP MYK toplantısında kapatma davası ve anayasa değişikliği hazırlığı ele alındı. Parti kapatmayı zorlaştıran düzenlemeleri içerecek anayasa değişikliği paketi konusunda, Anayasa Mahkemesi’nin, türbanın yükseköğretimde serbest bırakılmasına ilişkin anayasa değişikliğiyle ilgili kararını bekleme eğilimi ağırlık kazandı. Bu kararın AKP’nin savunmasında da etkili olacağı belirtildi.
Anayasa Mahkemesi’nden olumsuz bir karar çıkması halinde AKP, muhalefete, partilerin kapatılmasını zorlaştırılacak değişikliğinin içinde olduğu anayasa paketiyle gidecek.
Dün 50 milletvekili ile genel merkezde yemek yiyen Erdoğan, bugün de savunmayı hazırlayan hukukçularla bir araya gelecek. Erdoğan, dün grup toplantısının basına kapalı bölümünde ise milletvekillerine, “Birlik beraberlik içinde olalım. Gruplar halinde sizlerle yemek yiyeceğiz, dertleşeceğiz” dedi.
La ilahe illallah
Bunu ilk beğenen sen ol.
Cvp: Türban kararı beklenecek
anayasa değişikliği yapsalar cumhurbaşkanı da onaylasa ne olacak

yine anayasa mahkemesine gidecek yasa değişikliği

onlar da yine iptal edecek

bu işin tek çıkışı var

erken seçim ve yeni bir parti adı

ya da başörtü davasından bir daha açmmak üzere tam el çekiş

ki elde var bu sonuç...

bakalım zaman ne gösterecek...
"rosegul giderayak işlerim var bitirilecek,
giderayak.
ceylanı kurtardım avcının elinden
ama daha baygın yatar ayılamadı.
kopardım portakalı dalından
ama kabuğu soyulamadı.
oldum yıldızlarla haşır neşir
ama sayısı bir tamam sayılamadı.
SEVDALARA DOYULAMADI...rosegul
Bunu ilk beğenen sen ol.
kimya-yı saadet
RE: Türban kararı beklenecek
Zamana bıraktık senelerce sabır dedik lahavle çektik başaötü sorunu çözülmedi...
Anlamıyorum ya ne bekleniyo.
Bu ülke egemenlik bayramı kutlamasını biliyo... Hani nerde egemenlik nerde bağımısızlık?
Kapatma davası da da amaç akp söndürmek değil, halkı susturmak. Amaç halka bunlar ne isterse o oluyo nasılsa diremeyelim akp başa geçtide ne oldu bişey yapamadı dedittire bilmek...
"Arsadaki odun yığınının gizli bir köşesinde tek bir kıvılcım noktasıyız biz."

elhmdülillah anladin
Bunu ilk beğenen sen ol.
Im Not NormaL
Akp yi kapatmak icin oynan oyundur bu basortusu sorunu dinine baglı parti istemiyor devletimiz
La ilahe illallah
Bunu ilk beğenen sen ol.
Cvp: Türban kararı beklenecek
devletimiz yerine

kendini devletin tek sahibi sananlar desek daha doğru olur yes

tabi onların değil Rabbimizin ne dediğiyle alakalı olan bizler

elbet kazananlar olacağız...
"rosegul giderayak işlerim var bitirilecek,
giderayak.
ceylanı kurtardım avcının elinden
ama daha baygın yatar ayılamadı.
kopardım portakalı dalından
ama kabuğu soyulamadı.
oldum yıldızlarla haşır neşir
ama sayısı bir tamam sayılamadı.
SEVDALARA DOYULAMADI...rosegul
Bunu ilk beğenen sen ol.
kimya-yı saadet
Şüpesizki Allah Hakkı savunanların yanında... Bizlere yol göstericiler verilmiş ve beyin verilmiş biz hala hakkı- bağtılı ayıt edemiyosak vayhalimize...
"Arsadaki odun yığınının gizli bir köşesinde tek bir kıvılcım noktasıyız biz."

elhmdülillah anladin
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.