You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Kardeşinize Bir Fatiha Hediye Edin!...

(...)
Esselamü Aleyküm Kardeşlerim...
hediyeleşmek ve kardeşliğinizi kuvvetlendirmek istiyorsunuz ve sanal ortamda bu mümkün değil mi diyorsunuz?
yanılıyorsunuz bence... Artık bununda çaresi var... Kardeşinize bir tek hediye gönderme şansınız var Hem bedava... Hemde yürekten...İnşALLAH

Açıklıyorum...
herkes bir kardeşinin ismini yazıp onun ruhaniyetine bir Fatiha gönderecek
ilk ben başlıyorum inşALLAH...
sırayla kardeşlerimizle hediyeleşelim inşALLAH haydi hayırlısı....

ben ''REYYAN'' kardeşimizin ruhaniyetine gönderdim hediyemi inşALLAH Rabbim kabul buyurur
selametle...
Şuan DeLi MisaL Aşığm Bir Kişi Hariç Herkese Şaşıyım !
Bunu ilk beğenen sen ol.
Profesör
RE: Kardeşinize Bir Fatiha Hediye Edin!...
bende ''SAHRA'' kardeşimizin ruhaniyetine gönderdim hediyemi inşALLAH Rabbim kabul buyurur
Emekli Üye
Bunu ilk beğenen sen ol.
General
Ben ''Kardelen'' kardeşimizin ruhaniyetine gönderdim hediyemi inşALLAH Rabbim kabul buyurur
selametle...
We UNuTmA YaLNıZLıĞıN ÖtEsiNdE GiZLi BiR HaYaT WaR!!
Bunu ilk beğenen sen ol.
(...)
Ben ''REYHAN'' kardeşimizin ruhaniyetine gönderdim hediyemi inşALLAH Rabbim kabul buyurur
Şuan DeLi MisaL Aşığm Bir Kişi Hariç Herkese Şaşıyım !
Bunu ilk beğenen sen ol.
Kayıtsız
Ziyaretçi
ben hepinize gönderdim Rabbim kabul etsin inşallah.. ama dirilere fatiha gönderildiğini bilmiyordum imla
Bunu ilk beğenen sen ol.
Profesör
Ben ''Kardelen'' kardeşimizin ruhaniyetine gönderdim hediyemi inşALLAH Rabbim kabul buyurur
selametle...
Emekli Üye
Bunu ilk beğenen sen ol.
Profesör
ben ''REYYAN'' kardeşimizin ruhaniyetine gönderdim hediyemi inşALLAH Rabbim kabul buyurur
selametle...
Emekli Üye
Bunu ilk beğenen sen ol.
Profesör
Ben ''al yazmalı'' kardeşimizin ruhaniyetine gönderdim hediyemi inşALLAH Rabbim kabul buyurur
Emekli Üye
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.