Gönder Cevapla
 
Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
''kafir''ya hidayet bulasın ya kahrolasın>!
Yazar Mesaj
Abdulhamithan Çevrimdışı
Forumcu
***

Mesajlar: 340
Üyelik Tarihi: Nov 2018
Rep Puanı: 50
Ruh Halim
Ruh Halim
Zararsiz

Takımın:
diger
Mesaj: #1
Ka10 ''kafir''ya hidayet bulasın ya kahrolasın>!
Nisa Suresi, 45. ayet: Allah, sizin düşmanlarınızı daha iyi bilendir; bir veli (en güvenilir bir dost) olarak Allah yeter, bir yardımcı olarak da Allah yeter.İMAN ettiğimiz için bize düşman olanlar bilinizki sizde inkar etmeniz sebebiyle bize düşmansınız sizden sırdaş,dost istemiyoruz hanelerimizi gönüllerimizi kirletmeyin,inkarınızla çürüyün ama Allahın ayetlerini öğrenmenin dışında bizim inancımızı sorgulamayın ölünce cennet yolunun açıldığına inanan bir insanın kaybedeceği hiç bir şey yok .
Bunu bildiğiniz için anca gizli iken inkarınızı kusuyorsunuz ey kahrolasıcalar Allahın sizi bir sudan(meniden) nasıl bu hale getirdiğine bakmazsızın nasılda çevriliyorsunuz ve iman edenleride yollarından çevirmeye kalkıyorsunuz ,zannediyormusunuz imanın gücüne denk bir güç vardır sanıyormusunuzki sizler güçlü olup bizi ezebileceksiniz öldürdüğünüz her bir müslüman cennette filizlenmeye aday bir tohum olarak gömülür toprağa biz ölülerimizle gurur duyarız siz ise ölümden ölülerden kaçarsınız siz değil bizleriz güçlü olanlar>!

Ey aşşağılayan ,ey kendini zeki zanneden !
Ey ileriye aydınlığa yürüdüğünü yol gösterdiğini zanneden !
Karanlık kokmuş irin dolu çukurlara zindanlara çağıran!
Ey düşmanım ya gel dinle insaf et dost olalım ya gösterme o pis çehreni,açma o lağım ağzını kahrol!
Ya düşmanlık etme yaşa kendi halinle cehennemini bekle ya bulaştıysan zulme sonunu gözle>!
Ya dokunma İmanıma Kutsalıma namusuma dökme bir damla müslüman kanı yada yansın cehennemin..!

﴾nisa 115﴿
Yolun doğrusu kendine apaçık belli olduktan sonra Resûlullah’a karşı çıkan ve müminlerin yolundan başkasını izleyen kimseyi saptığı yönde bırakırız ve onu cehenneme atarız. Orası varılacak ne kötü bir yerdir!
27-03-2019 02:02 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Gönder Cevapla


Forum'a Git:


Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir
Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. 5651 sayılı yasaya göre bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. 5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp, şikayetlerinizi mail@islamiforum.net adresine yollarsanız, gerekli işlemler yapılacaktır. Dikkat: Bu site şikayet sitesi değildir, arızalı ürünleriniz ve diğer şikayetleriniz için bu email adresini kullanmayınız. Report Abuse, Harassment, Scamming, Hacking, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to mail@islamiforum.net