You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

iyi aksamlar herkese

iyi aksamlar herkese

Ruhumuz Yeter...
RE: iyi aksamlar herkese
foruma hosgeldin ins guzel seyler ogrenir ve kalici olursun
&& Ağlamak istiyorsanız sakın yapmayın. Çünkü bir yerlerde sadece sizin bir gülüşünüz için, Yaşayan birileri mutlaka vardır !!! &&
Bunu ilk beğenen sen ol.
Üye
bende bir leke göremedim bu kadar gereksiz şeylere takılmayın lütfen ayrıca dövme gusüle engeldir.
Guslünüz olmaz ise ibadetlerinizde kabul olmaz
bir müslüman kesinlikle dövme yaptırmamalıdır.
Müslümanca yaşamın olmadığı bir yerde, müslümanca ölmenin elbette bir yolu vardır.
Malcolm X
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yönetici
Dövme haramdır kardeşim, bunu unut.

Bide fotoda ne var, nerede sorun var, neyi kafaya taktığını da yazsaydın düşüncemizi yazardık.
Diğerleri iyi vatandaş, İslam iyi insan yetiştirmeyi amaçlar.

Herkes aynı fikirdeyse,
hiç kimse yeterince
düşünmüyor demektir.
Mevlana
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
Gusle engel degildir diye bircok yazi okumustum
Onemli olan derinin altina islemesi drgil ustunun temizlenmesi diye olayin detayina hakim degilim acikcasi
Israret parmagi basinda iste gülücük yani yanlis anlamayin ama gorulcek kadar degil ya da takilmicak bir sey demeniz emin olun ise yaramiyor affiniza siginiyorum cocukluktan gelme koklu bir takinti kolay olmuyo
Bunu ilk beğenen sen ol.
Üye
O dövme o vücutta durduğu sürece gusle engeldir
Müslümanca yaşamın olmadığı bir yerde, müslümanca ölmenin elbette bir yolu vardır.
Malcolm X
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yönetici
Biz göremediğimize göre bizden yani başkalarından çekinmene gerek yok.

Sen görüp kafaya takıyosun. Yani bizden-el alemden- değil de kendinden saklaman gerek.

Nasıl yardımcı olabilirim bilemiyorum. Kına olabilir mesela yada parmağını sürekli göremeyeceğin şekilde tut.

Eğer çare olmayacaksa bir estetik doktoruna görün. Millet yüzünü değiştiriyor bunu yok etmenin de vardır çaresi.

Dövmeyi asla düşünme bu kesinlikle haram.
Hiçbir helal söylentisine inanma.
Diğerleri iyi vatandaş, İslam iyi insan yetiştirmeyi amaçlar.

Herkes aynı fikirdeyse,
hiç kimse yeterince
düşünmüyor demektir.
Mevlana
Bunu ilk beğenen sen ol.
Son Düzenleme: 24-01-2016, Saat:07:17 PM, Düzenleyen: alpi.
General
Dövme geçici ise o engel olabiliyor.
Lakin deri altina işlenen kalici dovme de abdest ve gusul almaya engel degil.
Dövme yaptırma hem haram ki zaten yazmislar sonrasinda sildirmesi bir hayli meşakkatli.
1 sene suren seansalar var ve ciddi pahali.
Leke dedigin sey ise yüzük tak takıntılı isen ki hiçbir şey yok bana gorede
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
Gecicinin deri ustnu boyadigi kalicinin deri altina isledigi icin gecicicolanin gusle engel olduguna hemfikirim
Ama haram diyosunuz net bir kaynak bulamayina muallakta kalinan seyde dinimize gore uzak durmamaiz emreiliyor katiliyorum size

Yuzgu neden onerdiniz anlayamadim parmak ucunda bu?dikkati baska yone cekme gibi bir sey migülücük

Kina renkli zaten.o da dikkat cekici bir sey yanlis anlamassan gereksiz olur boyali yeri boyamak
Evet cozumu var ama 1-2 ayda bir gidip seansa giriyorsun ortalama 1 senede geciyor 2 sene sonra tekrar beliriyor ismide kalici makyaj

Aslinda sizden manevi yani tasavvufi anlamda degerlendirmeler bekliyorumAllah cc. Benim bu tutumuma ne dusunuyor merak ediyorum dogrusu
Bunu ilk beğenen sen ol.
General
Ya benden neden rahatsiz oldugunu anlayamadim. Yüzük de parmak ucuna takilan adini unuttum
Yuzukler var ya değişik tarzda hani cevresel cekince ise dedim.
Zira belirgin birsey degil o leke.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.