Gönder Cevapla

Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
istiare rüyası yorum ?
Yazar Mesaj
mmkalkan Çevrimdışı
Yeni Üye

Rep Puanı: 0
Ruh Halim
Ruh Halim
Endiseli

Takımın:
Icon30 istiare rüyası yorum ?
selamın aleyküm. ben dün gece namazımı kılıp istiareye yattım. rüyamda acık alanda yanımda evlenmeyi düşündügüm arkadaşımla bişeyden kaçar gibi koşuyorduk etrah zifiri karanlıktı. biri bizi kovalıyo gibiydi. sonra yakalndık. adama vuruyodum ama gücüm hiç işlemiyordu sanki. sonra birden bi apartman dairesinden çıktığımızı gördüm yaşlı bi kadın ile konusmustuk . arkadasım merdivenden inerken kadın aban olmayacak gibi bişey mırıldandı sonra ben ona sarıldım üzülme diye teselli etti beni ma sanki kız arkadasıma sarılıyo gıbı hıssettim.

arkadaslar rica etsem yorum yapar mısınız? tesekkür ederim şimdiden.
(Bu Mesaj 27-01-2016 01:05 PM değiştirilmiştir. Değiştiren : mmkalkan.)
27-01-2016 12:56 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Gönder Cevapla

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir
Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. 5651 sayılı yasaya göre bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. 5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp, şikayetlerinizi mail@islamiforum.net adresine yollarsanız, gerekli işlemler yapılacaktır. Dikkat: Bu site şikayet sitesi değildir, arızalı ürünleriniz ve diğer şikayetleriniz için bu email adresini kullanmayınız. Report Abuse, Harassment, Scamming, Hacking, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to mail@islamiforum.net