Gönder Cevapla

Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
islamdan gayrı ne var ise din!
Yazar Mesaj
Abdulhamithan Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 34
Ruh Halim
Ruh Halim
Zararsiz

Takımın:
diger
islamdan gayrı ne var ise din!
Ya müslüman, dinsizler din düşmanları tehlike ve düşman güzel anlaşıldıda artık kendimizide bir sorgulamamız gerekmiyormu?
Din adına konuşanlar hocalar ,şeyler,diyanet işleri,sokaktaki müslüman İslama faydan olmasa bile zararın varmı onu sorgulamanın vakti geldi geçiyor sanki...
Şeyh tarikine islamdan gayrı ne var ise soksa;tarikatçiler ölü yıkayıcısına teslim olur gibi diri diri bila şuur herşeye eyvallah zihniyetiyle yaklaşsa,hocalar eleştirilemez hata yapmaz gözüyle hatalara göz kapansa,dirilerin işleri ölülere havale edilse türbelerden medet uman cuheylaya maneviyatlı namı verilse,gırla bidat delalet,hıyanet islam adına yol bulsa,hadis inkarcılığı luzümlu gibi gösterilmeye kalkışılsa,devlet adına dinde iskonto yapılsa,müslümanım diyen adam kaba saba ağzı bozuk kırdılı döktülü adam olsa,radikal islam gerçek islam sanılsa,islama çorbaya su kadar gibi su katılmaya kalkışılsa sonrada akıllı başlı bir adama hakikat budur diye bir bardakta sunulsa içmiyendemi suç sunandamı suç?!

Tamam kafir suçluda Müslümanda yokmu hiç suç ben müslümanım diyen her adam dinini gerçekten biliyomu ,dinine göre haraket ediyormu şahsen ben Allah hidayet etmese heralde kolay kolay yolumu bulamazdım bunca din adına saçmalayan ,saçmasapan hareket edenler bana perde teşkil ederdi.
O zaman düşünmeliyim İslama faydam olmuyor ise bari zararım olmasın hata yapmamak için çaba sarfedeyim ,kendimi geliştirip,yetiştireyim.
(Bu Mesaj 07-01-2019 10:24 AM değiştirilmiştir. Değiştiren : Abdulhamithan.)
07-01-2019 10:23 AM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Gönder Cevapla

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir
Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. 5651 sayılı yasaya göre bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. 5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp, şikayetlerinizi mail@islamiforum.net adresine yollarsanız, gerekli işlemler yapılacaktır. Dikkat: Bu site şikayet sitesi değildir, arızalı ürünleriniz ve diğer şikayetleriniz için bu email adresini kullanmayınız. Report Abuse, Harassment, Scamming, Hacking, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to mail@islamiforum.net