You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

ikinci evlilik cocuklar

ikinci evlilik cocuklar

Yeni Üye
ikinci evlilik cocuklar
slm arkdsl yazmistim gecenlerde kisaca tekrarlayim ben iki cocuk annesisim oglum 13 kizim 19 yasinda tek basima onlari buyutmek icin sacimi supurge ettim yapmadigim is kalmadi halada calisiyorum bir yil once evledim iyiydi hersey esim namazli kutanini okur tek kusuru ufak tefek demeden kusuyo birakip gidiyo getiriyorum yoldan kus duruyo ya benle yada cocuklarla kizim bu duruma razi gelmemeye basladi agladi bunaldin en sonra ya ben ya esin diyerek tepki verdi esim gitti simdi ben arada kaldim cocuklarben beraberiz esim baska yerde kizim henen davayi ac bosa diyor ben seviyorum esimi cocuklarimdanda asla vazgecmem ne yapcami sasirdim esimde kizim evden gonderdi beni diye oda bosanma taraftari gibi ama ben ikna ederim de kizim nasil olacak gelse yine kuser yine ayni yapar diyo kizim ne olur bi yol gosterin
Bunu ilk beğenen sen ol.
General
RE: ikinci evlilik cocuklar
daha önce açtığınız mesaja yorum yapmıştık...oradan okursanız ..kafamız karışmaz..ama ikinci yazınız ilkinden farklı..ilk mesajınızda eşiniz ya ben ya çocuklar demiş gibi algıladık icon
Bizi sen sevgisiz,susuz,havasız;
Ve vatansız bırakma Allah'ım!
Müslümanlıkla yoğrulan yurdu,
Müslümansız bırakma Allah'ım!
Bunu ilk beğenen sen ol.
Son Düzenleme: 06-07-2015, Saat:02:31 PM, Düzenleyen: Noyan.
-İKRA-
RE: ikinci evlilik cocuklar
Ve aleykum selam; aynı mevzudaki konunuza 9 yorum yapılmış, size yol göstermediyse, burada ne kadar konuşsak yine teselliden ve sabır öğütlemekten
başka faydası olmayacak zannedersem. Sanal ortamdan ziyade sizi yakından tanıyan
kişilerle istişare etmenizde fayda var..
Allahümme salli alâ seyyidina Muhammedin ve alâ âli seyyidina Muhammed
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.