Gönder Cevapla
 
Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ideolojiniz dinsizlik olmuş
Yazar Mesaj
Abdulhamithan Çevrimdışı
Forumcu
***

Mesajlar: 339
Üyelik Tarihi: Nov 2018
Rep Puanı: 50
Ruh Halim
Ruh Halim
Zararsiz

Takımın:
diger
Mesaj: #1
ideolojiniz dinsizlik olmuş
Çok laf söylenir ;müslüman efkarlanır sinirlenir .,içine sığmaz öfkesi ;yerli kafirler yabancı kafirlerden beter !nefrette Allah için olunca kıymetli;Allah için buğzetmekde dinin emri ,neymiş o sevgi dini ;kime neye altımıza bomba koyanlaramı,müslümanların değerlerine yön vermeye kalkan kafirlere mi ?


Buyursun katiline aşık olsun gül sunsunlar mabudu dünya olan birileri..

Dinsizlik değilmi alkolün uyuşturucunun destekçisi madem öyle dinsizlik afyon ,dinsizlikmi ileri?

İleriye gitmekten kastın ne senin ;din geride kalsında nekadar ileri olursa olsun gidelimmi diyorsun, velevki ilerisi uçurum olsun ne farkeder dimi!

Soydun nesli ;tek telini göstermezdi nineleri.Ne kof kütük ,ah ne hoş ne ileri!


Sevemem dinime söveni ;senin atan maymun değilmiydi hani!

Atan attı çöpe dinini, sende atma atan için cehenneme kendini!


Ne tezgah Aman Allahım! imdat isteriz lutfeyle, layık olmayan kullarına, ;gerçeği rüyayı bilemez olduk,bir bela buldu bizi kendimize gelemez olduk nasıl müstehak olduk ,bilinmez bu belaya ...

Affına sığınırız kıyma garip kalan gurabaya...

Fakir

﴾nisa 115﴿
Yolun doğrusu kendine apaçık belli olduktan sonra Resûlullah’a karşı çıkan ve müminlerin yolundan başkasını izleyen kimseyi saptığı yönde bırakırız ve onu cehenneme atarız. Orası varılacak ne kötü bir yerdir!
(Bu Mesaj 18-01-2019 08:23 AM değiştirilmiştir. Değiştiren : Abdulhamithan.)
18-01-2019 08:19 AM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Gönder Cevapla


Forum'a Git:


Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir
Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. 5651 sayılı yasaya göre bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. 5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp, şikayetlerinizi mail@islamiforum.net adresine yollarsanız, gerekli işlemler yapılacaktır. Dikkat: Bu site şikayet sitesi değildir, arızalı ürünleriniz ve diğer şikayetleriniz için bu email adresini kullanmayınız. Report Abuse, Harassment, Scamming, Hacking, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to mail@islamiforum.net