You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

HİÇ REZİL OLDUNUZMU

HİÇ REZİL OLDUNUZMU

>295457<
Cvp: HİÇ REZİL OLDUNUZMU
OLMAM MI.AMA ANLATMAN.REZİL Mİ OLİYİM Bİ DAHASmile
...Aç sineni açabildiğin kadar ummanlar gibi olsun, inançla geril insana sevgi duy, kalmasın alaka duymadığın ve el uzatmadığın bir mahzun gönül...

Bunu ilk beğenen sen ol.
Forumcu
zehra Adlı Kullanıcıdan Alıntı:OLMAM MI.AMA ANLATMAN.REZİL Mİ OLİYİM Bİ DAHASmile

doğru walla.o kadar çok başıma geldiki şimdi hatırlayınca bile yavaş yavaş kızarmaya başlıyorum.
BugÜn DoğUm GüNÜN yANınDa DeğiLİM bu yÜzdEN hiç İyi DEğiliM...
Bunu ilk beğenen sen ol.
Uzman
Cvp: RE: HİÇ REZİL OLDUNUZMU
AtMaCa Adlı Kullanıcıdan Alıntı:reyyan puhahahahahahaa orda olmalıydım yaaa bende yere düşerdim kesin ama gülmektengülücük))

aysesena sende yenilmişin iştegülücük

atmaca kaşınma...Kizgin zaten sinirlerim tepemde...
sen ikinci maçta gör beni...
Bunu ilk beğenen sen ol.
Kayıtsız
Ziyaretçi
zehra Adlı Kullanıcıdan Alıntı:OLMAM MI.AMA ANLATMAN.REZİL Mİ OLİYİM Bİ DAHASmile

okadar çokmu kızzzzicýnicýn
Bunu ilk beğenen sen ol.
Forumcu
reyyan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bende bikere karda düştüm küt diye Sad

insan rezil olduğunu düşündüğü zaman rezil olmaz bence sadece ona rezil gelen bişeydir düşmek kadar doğal ne var yahuu hemde karda.karda düşmeyen adam getirin bana tebrik edicem herkesin yaptığı şey rezilllik olurmu hiç aa:D:D
Adminimi çok[/color][/font][/size] seviyorummmmmmmmmmmmmgülücük[color=#0000CD]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Kayıtsız
Ziyaretçi
marvalan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
reyyan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bende bikere karda düştüm küt diye Sad

insan rezil olduğunu düşündüğü zaman rezil olmaz bence sadece ona rezil gelen bişeydir düşmek kadar doğal ne var yahuu hemde karda.karda düşmeyen adam getirin bana tebrik edicem herkesin yaptığı şey rezilllik olurmu hiç aa:D:D

ekremi tebrik edebilirsin o zman baksa çok hoşuna gitmiş düşmem iconiconşeytanSmile
Bunu ilk beğenen sen ol.
Kayıtsız
Ziyaretçi
AtMaCa Adlı Kullanıcıdan Alıntı:reyyan puhahahahahahaa orda olmalıydım yaaa bende yere düşerdim kesin ama gülmektengülücük))

aysesena sende yenilmişin iştegülücük

gülme admine gelir başına ekrem bey şeytanSmilepufs
Bunu ilk beğenen sen ol.
Forumcu
RE: HİÇ REZİL OLDUNUZMU
Bende konu olsun dedim ama siz ne anlarsınız SmileSmileSmileSmileSmile zehra mervalan atmaca ne alaka yorumlarınız konuya
EZELDEN EBEDE GİDEN ALLAHIN DAVASIDIR MİLLİ GÖRÜŞ
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.