You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Profesör
ey türk kadını!
Ey türk kadını!
Birinci vazifen bulasık,çamasır ve kocana sahip cıkmaktır.mevcudıyetının yegane temelı budur.kocan senın en kıymetlı hazınendır.senı bu hazıneden mahrum etmek ısteyecek kaynanan,kaynatan ve gorumcelerın olabılır.bırgun bu evlılıgı kurtarma mecburıyetıne düşersen,vazıfeye atılmak için bulasık ve çamasırı düşünmeyeceksın.bu durum elektrık ve suyun kesıldıgı anda ortaya cıkabılır.evlılıgını bozmak ısteyen kaynanan,kaynatan ve gorumcelerın hayatta esmalı gorulmemıs bır galıbıyetın mumessılı olabılırler.hayatta kılıbık kocan zor bır ıhtımalde olsa başka kadınlara goz dıkmıs olabılır.aılenız fakru zaruret içinde harap ve bıtap düşmüş olabılır.
ey asil türk kadını!
işte bu ahval ve şerait içinde dahı vazıfen yuvanı kurtarmaktır.anasının kuzusu olan kocanı adam etmek senın elındedır.ihtiyaç duydugun merdane dolabın sol ust köşesinde saklıdır.hadı kolay gelsın…
.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Forumcu
RE: ey türk kadını!
yaaa süper bşi ya
yengemede okudum gülmekten koptuu
saol kardeşlikWink
Bunu ilk beğenen sen ol.
Son Düzenleme: 15-04-2009, Saat:06:25 PM, Düzenleyen: CeMaNuR.
Profesör
tabı sende gorumce oluyosun galıba bu durumda.merdane dolabın sol ust kosesınde.artık yengende bılıyor yerınıgülücükher an kafana inebılır merdane cemanurgülücük
.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Forumcu
o bikere diğer yengelere benzemiyor tamam mı bu kadar zaman oldu daha bi kere vurmayı bırak ağzından kötü söz çıkmadı:D:D bu kadar bana dayanmışsa bundan sonrada dayanır die düşünüyorum:D

yengeme burdan selamlar ...
Bunu ilk beğenen sen ol.
KaLBiM UnuT Bu ŞiiRi
"Eğer günün birinde aşık olursan,birini çok seversen Kardelen gibi cesaretli ol."
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.