You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

çok ciddi bir sorunum var lütfen yardımcı olun

Yeni Üye
Selamun aleyküm arkadaşlar öncelikle. Ben gusül abdesti alırken ve ya aldıktan sonra çok büyük kaygıya düşüyorum. Mesela bugün 8 kere aldım çünkü; içime kuşku geliyor. Tüm ayrıntılarına kadar alıyorum abdesti yok bu kabul olmadı diyip tekrar tekrar banyodan çıkmam 2 saati buluyor ve 10 15 defa abdest alıyorum neredeyse içime düşen kuşkuyu nasıl yenebilirm? ve mesela ayağım takılsa kesin abdestim kabul olmadı ondan oldu felan diyorum bu sorunu nasıl çözebilirim kafayı yiyeceğim her gün duşa girmekten bıktım
Bunu ilk beğenen sen ol.
Acemi Üye
RE: çok ciddi bir sorunum var lütfen yardımcı olun
Aleyküm selam kardeşim cidden ciddi bir durum 8 kere nedir bak önemli olan niyet ki bu kadar vesveselere düştüğünde sakın doğru alamadım ondan oldu deme bende bazı konularda bazen çok vesveseleri duyduğumda mutlu oluyorum demek ki doğru yoldayım ki şeytan beni yorup soğutup vazgeçirmeye çalışıyor diye
Bunu ilk beğenen sen ol.
Profesör
Göz sayesinde görüyor olsaydın gece uyurken rüya göremezdin.
Demek ki görmüyorsun, sana gösteriliyor.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Son Düzenleme: 06-05-2018, Saat:12:09 AM, Düzenleyen: Nazlıcan.
Profesör
Bunu ilk beğenen sen ol.
Profesör
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.