Gönder Cevapla

Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cinsel aşk ve siyasi yorumlar paylaşmak bence doğru değil
Yazar Mesaj
blue Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 40
Ruh Halim
Ruh Halim
Cilgin

Takımın:
cinsel aşk ve siyasi yorumlar paylaşmak bence doğru değil
merhabalar , islam dininin konuşulduğu paylaşıldığı bir ortamdayız .
böyle bir ortamda cinsel arzu ve isteklere dair paylaşımlar yapmak , başlıklar açmak ve siyasi konular konuşmak bence doğru değil.

sadece fikrimi ve ricamı belirttim
03-03-2018 09:25 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Nazlıcan Çevrimdışı
Süper Moderatör

Rep Puanı: 26245
Ruh Halim
Ruh Halim
Oylesine

Takımın:
Fenerbahce
RE: cinsel aşk ve siyasi yorumlar paylaşmak bence doğru değil
konu içerisinde sizde paylaşmışsınız ama...

Göz sayesinde görüyor olsaydın gece uyurken rüya göremezdin.
Demek ki görmüyorsun, sana gösteriliyor.
03-03-2018 11:58 PM
blue Çevrimdışı
Üye
**

Ruh Halim
Ruh Halim
Cilgin

Takımın:
(03-03-2018 11:58 PM)Nazlıcan Yazılan: Sitemizden Programları indirebilmek Ve En İyi Şekilde Faydalanmak İçin Lütfen ÜYE Olunuz..konu içerisinde sizde paylaşmışsınız ama...

nerde ?

benim dediğim cinsel arzu ve istekleri övücü veya bu isteklerden faydalanmak adına
(fıkıh bunun haricindedir elbette ) bu ilki birde siyasi yorumları tamamı siyasi hiçbir yorum yapmadım diğerini de yapmamışımdır ,bi linkini yazar mısınız şüphelendiğiniz bir yer varsa ?

bence islam dini içersinde bunlar olmamalı.

ne bilim arkadaslık arama vs (aşk ile ilgili bir özel bölüm var bu sitede,gördüm)

bana kalırsa islam dinini hakkıyla yaşayan çok az kişi var.ilimle birsürü değişik yol almak mümkün ama biz çok az emek harcıyoruz ,ne yazık ki nefsimize zaman ayırıyoruz Sad bu sitede bunlar olmamalı dedim ben ...
04-03-2018 12:21 AM
blue Çevrimdışı
Üye
**

Ruh Halim
Ruh Halim
Cilgin

Takımın:
yanlış anlamayınız bi eleştiriden ibaret benimki,siteyi daha iyi hale getirebilmek maksadıyla
04-03-2018 12:23 AM
Gönder Cevapla

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir
Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. 5651 sayılı yasaya göre bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. 5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp, şikayetlerinizi mail@islamiforum.net adresine yollarsanız, gerekli işlemler yapılacaktır. Dikkat: Bu site şikayet sitesi değildir, arızalı ürünleriniz ve diğer şikayetleriniz için bu email adresini kullanmayınız. Report Abuse, Harassment, Scamming, Hacking, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to mail@islamiforum.net