You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Bayanlar Çalışmalımıdır?

Anket Başlığı: Bayanlar Çalışmalımıdır?

Bu ankette oy kullanma yetkiniz yok.
Evet 19 (44.19%)
Hayır 24 (55.81%)
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. Katılımcı sayısı:: 43 (100%)

Bayanlar Çalışmalımıdır?

General
RE: Bayanlar Çalışmalımıdır?
sosyal alandan kadını komple kopartmak islamın istediği bir şey değil, bunun sizin de andığınız gibi sağlık alanı gibi alanlarda problem çıkartma durumu var.
Irkçılık ideolojik bir düşünce değil, aksine psikolojik bir hastalıktır.(Şehid İnşaAllah Malcolm x-Malik El Şahbaz)

Sizi rahatsız etmeye geldim!
Bunu ilk beğenen sen ol.
...Revan...
Bana hocam açıktan da olsa okuma gel bizim yurda eğitim ola hoca ol dedi... gülücük
Tabi açıktan demedi... Ben çaktım meseleyii. :D
İki kişilik duânın adıysa saadet.
Ya Rabbi beni onunla beraber affet!
Bunu ilk beğenen sen ol.
Üye
Tabiki de çalışmalı.Neden birilerine bağlı yaşayalım ki? Kendi ekonomik özgürlüğümüzü elimize alalım.Çalışıp helal para kazanmanın ayıbı mı olur?
Hem üniversite sınavları,kpss vs gösteriyor ki kadınlar erkeklerden daha başarılı Tongue Kadınlar daha çok ders çalışıyor bu da işin ciddiyetini erkeklerden daha iyi kavradığımızı gösterir.
Bazen insana tek gereken 20 saniyelik deli cesaretidir.
Bunu ilk beğenen sen ol.
( لا تَحْزَنْ إِنَّ اللَّهَ مَعَنَا )
Maddi durumu iyiyse ne gerek var ki, calismasin gülücük
Ey Fukara Yüreğimin,

Rahmeti Sonsuz SevgiLisi...!
Beni Sana Sürünerek DeğiL...

Koşarak Ulaştır Ya Rabb...

Görüyorsun...
Kırık Döküğüm...
Boynu Büküğüm...

Yüreğim!
Kör düğüm ...
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.