You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

arkadaşlar ne olur cevaplayın

Yeni Üye
Arkadaşlar bir arkadaşımla oturuyorduk cuma namazına gidicekdim dediki bana yemk al camiyi boşver ben dedimki*sen olmasan dünyada bir şey sarsızlmaz değişmez**ben olmasamda aynısı dedim ve* kötü bir niyetim olmadan *Ama Allah olmasaydı biz olmazdık kışın yaprağı dökülen ağaç yazın geri açmazdı dedim* ne olur günahmı yardım edin Allah razı olsun hayırlı CUMALAR[/u][/i]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Son Düzenleme: 30-03-2018, Saat:06:29 PM, Düzenleyen: HMATE.
Profesör
RE: arkadaşlar ne olur cevaplayın
arkadaşlar yardımcı olacaklardır.
Göz sayesinde görüyor olsaydın gece uyurken rüya göremezdin.
Demek ki görmüyorsun, sana gösteriliyor.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
RE: arkadaşlar ne olur cevaplayın
tövbe edin إنْ شَاء الله

estağfirullah azim elkerim errahim ellezi la ilahe illa huvel hayyul kayyume ve etubu ileyh diyin
sonrada Allahumme inni üridü en uceddidel imane tecdiden bi qavli la ilahe illallah muhammedur resulullah deyin
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.