You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Annemi görmek istiyorum...

Annemi görmek istiyorum...

Acemi Üye
RE: Annemi görmek istiyorum...
Gitmeden şunu da söyleyeyim;
Türkiye Olimpiyat tanıtımı yaparken Ezan'dan sonra çalan Rihanna parçası, son dönemde dünya da yediğimiz en önemli darbedir, biz farkında değiliz bu konulara hiç girmek istemiyordum da Kurasaki de farkındaymış bazı şeylerin, elinizden geldiğince bize verilen mesajlara dikkat edelim,
Din'in elbette ırkı yoktur, etkileşim altındayız ve vortexler var; bunları ayrı ayrı gün gün konuşuruz da, elinizden geldiğince eğer Dininiz ve kalp sıhhatiniz için bir şeyler yapıyorsanız bunlardan uzak durmanız iyidir, 27 Yaş vs. İntiharlar, Kurt Cobain, Amy, Lady gaga, M.Jackson vsvs. dünyada Hristiyan ve Yahudi aleminin de artık çekindiği Jesus tarzı vsvsvs. her gözde olanın altında, bir gizli vardır, Şeytan her zaman ayrıntıdadır,

Şimdi hayırlı akşamlar İnşallah gülücük
Bunu ilk beğenen sen ol.
pejmurde
RE: Annemi görmek istiyorum...
Sadece Bir Karınca Bütün Kainatın Cevabı İçinde..: ) Ben Karincaları Hala İzliyorum Kardeşim...Gözlerim Doldu Okurken....Sen En İyi Ben Anlarım Belkide ..Detaya Girmek İstemiyorum..Okuduğum Kurani Unutmuştum.Farklı Farklı Kitaplar Okudum Araştırdım Vs Vs..Bunu Söylemeye Utanıyorum. ..Birzamanlar Bende Ateisttim..
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.