Gönder Cevapla

Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zekat konusunda yardım !
Yazar Mesaj
upl04der Çevrimdışı
Yeni Üye

Rep Puanı: 0
Ruh Halim
Ruh Halim
Soguk

Takımın:
Icon30 Zekat konusunda yardım !
arkadaşlar 24 yaşındayım, liseden sonra yaklaşık toplam 5 yıllık bir çalışma hayatım oldu.Bu süreçte kendimce birikim yaptım 5 ay önce ise işten ayrıldım ve şuan işsizim devletten işsiz olduğum için işsizlik maaşı adı altında ortalama 850 900 tl ücret alıyorum.

sormak istediğim ailemle oturuyorum sahip olduğum taşınmaz veya gayrimenkul altın vs yok sadece çalışırken biriktirmiş olduğum 13.000 tl ( bu paranın 3200 tl si tazminattan geldi) var. üzerinden 1 yıl geçen toplam param ise 8000 - 9000 tl civarı bu para zekat ve kurban kesmek gibi dini yükümlülüklerin kapsamına girer mi?
24-04-2015 01:24 AM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
sunny Çevrimdışı
Acemi Üye
*

Rep Puanı: 12
Ruh Halim
Ruh Halim
Zararsiz

Takımın:
RE: Zekat konusunda yardım !
Sorularla islamiyet.coma sor kimse cevaplayamazsa
27-04-2015 03:11 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Gönder Cevapla

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir
Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. 5651 sayılı yasaya göre bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. 5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp, şikayetlerinizi mail@islamiforum.net adresine yollarsanız, gerekli işlemler yapılacaktır. Dikkat: Bu site şikayet sitesi değildir, arızalı ürünleriniz ve diğer şikayetleriniz için bu email adresini kullanmayınız. Report Abuse, Harassment, Scamming, Hacking, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to mail@islamiforum.net