Gönder Cevapla

Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vesveseye mi düştüm?
Yazar Mesaj
deniz1212 Çevrimdışı
Yeni Üye

Rep Puanı: 0
Ruh Halim
Ruh Halim
Sarsintili

Takımın:
Vesveseye mi düştüm?
Arkadaşlar çok kötü iğrenç ötesi şeyler aklıma geliyor. O kadar kötü ki söylemek istemediğim halde kötülüğünü belirtmek için bir örnek vereceğim; sevdiğim kadının beni aldatırken falan aklıma geliyor. Bu saçmalıkları internetten çok araştırdım çok psikolojik makale okudum fakat geçiremedim. Absürd mide bulandırıcı görüntüler aklımda istemeyerek canlanıyor ve zihnimi kontrol edemiyorum. Düşünmemeye çalıştıkça böyle daha çok oluyor. Allah'ım şifası olmayan hastalık vermez. Lütfen okuyabileceğim bir sure, ayet, dua ne varsa önerir misiniz? Kaç gündür araştırmaktan kafamı kaldıramadım. Küçük şeyleri de kafaya takıyorum şu son birkaç aydır. Lütfen eğer vesveseye düştüysem nasıl kurtulacağım? Kurtulamamaktan korkuyorum. Böyle yaşamak azap verici.
06-07-2019 05:24 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
deniz1212 Çevrimdışı
Yeni Üye

Rep Puanı: 0
Ruh Halim
Ruh Halim
Sarsintili

Takımın:
RE: Vesveseye mi düştüm?
Cevap yok mu Müslüman kardeşlerim?
06-07-2019 06:53 PM
afitap Çevrimdışı
SüPeR YöNeTiCiYDi

Rep Puanı: 4154
Ruh Halim
Ruh Halim
Zararsiz

Takımın:
diger
RE: Vesveseye mi düştüm?
Bir şeyi “düşünmeyeceğim” “unutacağım” demekle o şey aklınızdan çıkmaz aksine daha çok yerleşir bir şeyi düşünmek istememenin ilk yolu aklı bedeni faydalı bir işle meşgul etmektir.
Dua olarak Felak Nas İnşirah surelerini okuyabilirsiniz.

Sabret, Şükret, Seyret...
07-07-2019 12:58 AM
Gönder Cevapla

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir
Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. 5651 sayılı yasaya göre bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. 5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp, şikayetlerinizi mail@islamiforum.net adresine yollarsanız, gerekli işlemler yapılacaktır. Dikkat: Bu site şikayet sitesi değildir, arızalı ürünleriniz ve diğer şikayetleriniz için bu email adresini kullanmayınız. Report Abuse, Harassment, Scamming, Hacking, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to mail@islamiforum.net