Gönder Cevapla

Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ve Ben :)
Yazar Mesaj
ismaiL Çevrimdışı
Im Not NormaL

Rep Puanı: 47
Ruh Halim
Ruh Halim
Sert

Takımın:
Ve Ben :)
ehehe burda kendimi tanıtıcam heralde gülücük o zaman tanıtıyım hemen
Adım ismail Yalovalıyım Ama Fazla Duramıyorum Yalovada O Yuzden Nereli Oldugum Mechul olmuş durumda gülücük

Niye mi ? Cunku Yazın Bodrumda Kışın da Uludag dayım o yuzden sadece 2 ay durabiliyorum evim de ama 2 sene daha boyle devam eder daha sonra burada guzel bi iş bulup calışmayı istiyorum Allah nasip ederse tabi

Herneyse.. Nasıl mı Basladım internet işine Atmaca Sağolsun gülücük Mırc de Takılıyodu Ve Bende Ondan Gorup Ne Yapıyor diye merak edip sordum bu ne işe yarıyor abi dedim o da bana muhabbet ediyoz milletle kızlar felan var dedi gülücük ben de hemen girdim bakım dedim nasıl bir ortam var diye giriş o giriş Cogu Kişi biliri Bilmeyenler icin soylim Sohbet yeri Kısaca ve cok guzel ortammımız vardı daha sonradan o ortam bozuldu ve serhatla tanıştım ii guzel yakışlı biridir Tongue iyiki tanımışım 2 seneden beri arkadaşlıgımızı surduyoruz ve devam da edicek zaten Atmaca Zaten kuzenim olur severim kendisini o da yakışıklıdır serhat kadar olmasada Tongue ( Serhat Değerimi bil gülücük )

Forum işine Nasıl basladık .. Artık Sıkılmıştık Mırcten Yenilik Yapma zamanı geldigini dusunduk ve forum adresi acmaya karar verdik iyiki de vermişiz ben anlamıyordum bu forumlardan ama ogrendik tabi ve burayıda Allah nasip ederse buyutmeyi dusunuyoruz

Boyle işte gülücük Herşeye Ragmen Hayat Devam Ediyor

[Resim: anarsi.jpg]
27-11-2007 01:05 AM
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Kayıtsız
Kayıtsız

RE: Ve Ben :)
sen 12 ay tatil yapıyosun desene şuna gülücük
27-11-2007 01:01 PM
Alıntı Yaparak Cevapla
ismaiL Çevrimdışı
Im Not NormaL

Ruh Halim
Ruh Halim
Sert

Takımın:
ahh ahhh nerdeee keşke tatil yapsak gülücük ama bi ara dusunuyorum yapmayı Tongue Ne zaman Parayı bulursam Tabi gülücük

27-11-2007 05:12 PM
AtMaCa Çevrimdışı
Admin

Rep Puanı: 1303
Ruh Halim
Ruh Halim
Sert

Takımın:
Fenerbahce
ismail için birşey söylememe ve yorum yapmama gerek yok zaten kendisi yeğenim olurgülücük ama şirkete getirdi beni demek öyle heee.)

R-U-H-U-M-U-Z ----- Y-E-T-E-R..........
27-11-2007 11:55 PM
ismaiL Çevrimdışı
Im Not NormaL

Ruh Halim
Ruh Halim
Sert

Takımın:
caktırma abi gülücük maksat marak Tongue

27-11-2007 11:58 PM
AtMaCa Çevrimdışı
Admin

Rep Puanı: 1303
Ruh Halim
Ruh Halim
Sert

Takımın:
Fenerbahce
gülücük

R-U-H-U-M-U-Z ----- Y-E-T-E-R..........
28-11-2007 12:03 AM
ismaiL Çevrimdışı
Im Not NormaL

Ruh Halim
Ruh Halim
Sert

Takımın:
teyzem de tatil yapıyo diyo ahh ahh teyze ne hallerdeyim bi bilsen gülücük kurtar beni teyze Tongue

05-12-2007 10:17 PM
Gönder Cevapla

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir
Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. 5651 sayılı yasaya göre bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. 5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp, şikayetlerinizi mail@islamiforum.net adresine yollarsanız, gerekli işlemler yapılacaktır. Dikkat: Bu site şikayet sitesi değildir, arızalı ürünleriniz ve diğer şikayetleriniz için bu email adresini kullanmayınız. Report Abuse, Harassment, Scamming, Hacking, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to mail@islamiforum.net