You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Uygulamalı Tecvid Öğretimi

Uygulamalı Tecvid Öğretimi

Acemi Üye
RE: Uygulamalı Tecvid Öğretimi
allah razı olsun (:

tecvidle alakalı sorusu olan olursa ilgilenirim insallah (:
Ölmek daha kolaydır sevmekten...
Bundandır işte benim yaşamaya katlanmam...
Bunu ilk beğenen sen ol.
Profesör
program çalışmıyor mu yoksa anlayamadın mı...sen kuranı kerimi biliyosun ama tecvid mi bilmiyorsun yoksa yeni mi başlıyosun ögrenmeye..eger yeni başlıyorsan önce harflerden başlamalısın harfleri tecvidli okuyunca yavaş yavaş gecersin sonrasına...ama zaten biliyosan o zaman tecvidli okunan harfleri ögrenirsin sadece bazıları düz okunuyor zaten...ama size böyle yazarak yardım edemeyiz ki sesleri duyman çıkartman lazım yardım edebilecek ailenden kimse yada arkadaşın falan yokmu
[Resim: urjn1.jpg]

Gaflet içinde gördüm, nice canlı cesedi ;
Câhillerden beterdi, âlimlerin hasedi..
Bunu ilk beğenen sen ol.
Son Düzenleme: 07-10-2010, Saat:03:11 PM, Düzenleyen: iLahi_aŞk.
General
Sular seller gibi ezberlemiştim kaideleri şimdi biri sorsa hiçbirini söyleyemem kuralları okurken yapabiliyorum ama.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.