You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Tokat İmam Hatip Lisesi

Tokat İmam Hatip Lisesi

Administrator
Tokat İmam Hatip Lisesi
Okulumuz, 1953 yılında açılmış 4. İmam Hatip Lisesidir ve Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü’ne bağlı olarak eğitim ve öğretime devam etmektedir. Geçmişten aldığı tecrübeyi, bilgi çağının gereklerine adapte edebilme becerisini gösterebilen; sürekli yeniliğe açık; başarı ve kaliteyi yakalamayı kendisine hedef seçmiş olan Tokat Anadolu İHL ve İHL; mezun ettiği öğrencilerinin bilişsel, ruhsal ve ahlaki gelişimlerini olumlu yönde sağlamış, çevresine saygılı ve çevresinden saygı gören, topluma faydalı, erdemli ve çalışkan bireyler olabilmeleri için kurumsal bir bütünlük içinde öğretime her zaman büyük önem vermektedir. Okulumuzda, ana ve ek binada toplam 22 derslik bulunmaktadır. Yatılı öğrencilerimiz okul bahçemizdeki pansiyonumuzda kalmakta ve böylece ulaşım sıkıntısı yaşamamaktadır.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Forumcu
RE: Tokat İmam Hatip Lisesi
ben de tokatlıyım.....gerçekten To kardeşimkat ihl tokat taki gençlerin en parlaklarını barındırmış bir ihl...yani bir zmnlar öyleymiş, şimdi nasıl hiiiç bi fikrim yok
Elif, Lam, Mim. Günahkar titrek ellerim,

'Elif Elif ' diye diye senden seni isterim,

Madem ki sana varmak,dikenli yollar geçmek, Vuslatımın kanıtı olsun; kevser suyundan içmek.

İki elif miktarı uzat acılarımı, Ne gelirse senden boynum kıldan ince,
...
...
...

Bunu ilk beğenen sen ol.
Forumcu
Cvp: Tokat İmam Hatip Lisesi
aysesena Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ihl leler zouluyor diyorlar bu durum beni çqok üzüyor yaaSad

inan beni de çok üzüyo ama biz yeni nesil ihl liler olarak inşALLAH hem kendimizi hemde çevremizdekileri düzelticez...yani İNŞALLAH öyle olur...gülücük
...ALLAH SONUMUZU HAYRETSİNiyiSmile
Elif, Lam, Mim. Günahkar titrek ellerim,

'Elif Elif ' diye diye senden seni isterim,

Madem ki sana varmak,dikenli yollar geçmek, Vuslatımın kanıtı olsun; kevser suyundan içmek.

İki elif miktarı uzat acılarımı, Ne gelirse senden boynum kıldan ince,
...
...
...

Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.