Gönder Cevapla

Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tekbir Hatimi Yapma
Yazar Mesaj
AbAhTaMuhMus Çevrimdışı
Acemi Üye
*

Rep Puanı: 0
Ruh Halim
Ruh Halim
Sicak

Takımın:
Tekbir Hatimi Yapma
Değerli Arkadaşlar ,
Ben en korkulu anlarımda ve İmanımın had safhaya ulaştığı anlarda, içimden durmadan Tekbir Hatimi yapıyorum. Normalde beş saniyede hiç zorlamdan altı Tekbir getirebiliyoruz. Zorlasak belki beş saniyede 7-8 Tekbir getirebiliriz. Ve çalışanlar günde yirmi saat, dört saat uykuyla , çalışmayanlarda iki günde dört saat uykuyla hızlıda muhteşem sayılara ulaşabilirler. Karanlık günlerden geçtiğimiz şu günlerde İmanımıza sahip çıkalım. Dünyamızdaki tüm Müslümanlara İmanlı duruşumuzu göstererek sahip çıkalım. Direksiyonda,tehlikeli işlerle uğraşanlar vede öğrenciler az okumalı. Ayrıca, önceden Namaz borcu ve Tesbihat borcu olanlarda bence bu borçlarını tamamlamalı diye düşünüyorum.
Hayırlı Forumlar
(Bu Mesaj 27-11-2018 07:49 PM değiştirilmiştir. Değiştiren : AbAhTaMuhMus.)
27-11-2018 07:45 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
AbAhTaMuhMus Çevrimdışı
Acemi Üye
*

Rep Puanı: 0
Ruh Halim
Ruh Halim
Sicak

Takımın:
RE: Tekbir Hatimi Yapma
Ben şöförlerin direksiyonda okumaları konusunda fikir öne süremeyeceğim. En iyisini Hocalar bilir. Şöförlerde artık direksiyonda olmadıkları zamanlarda okusunlar.
Son olarak şöförler günlük düzenli uykularına riayet etmeliler.
(Bu Mesaj 27-11-2018 10:42 PM değiştirilmiştir. Değiştiren : AbAhTaMuhMus.)
27-11-2018 10:34 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Gönder Cevapla

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir
Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. 5651 sayılı yasaya göre bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. 5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp, şikayetlerinizi mail@islamiforum.net adresine yollarsanız, gerekli işlemler yapılacaktır. Dikkat: Bu site şikayet sitesi değildir, arızalı ürünleriniz ve diğer şikayetleriniz için bu email adresini kullanmayınız. Report Abuse, Harassment, Scamming, Hacking, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to mail@islamiforum.net