You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Tek Seansla Zayıflayın-Rezonans Terapisi ile

Yeni Üye
selam arkadaşlar, sağlığımı da olumsuz etkileyen kilolarımı verebilmek için çok uğraştım yıllarca ama diyetlerde hep pes ediyordum, iştahım yüzünden. nihayetinde rezonans terapisi diye bir terapi duydum ve kliniğe gidip tek seans aldım. çok şükür, gerçekten de ardından verdikleri diyete kolaylıkla uyabildim, açlık hissetmeden. 20 kilo verdim şimdilik ve devam ediyorum. ihtiyacı olana öneriyorum, dua eder bana diye düşünüyorum, bende çok etkili oldu çünkü.
Bunu ilk beğenen sen ol.
General
RE: Tek Seansla Zayıflayın-Rezonans Terapisi ile
büyüklerimizin bir lafı vardır boğazını tut yeme çok mu zor gülücük arkadaşım herşey beyinde bitiyor yemek yemekte bağımlılık gibi birşeydir...öncelikle bağımlılıktan kurtulmayı kafana koyacaksın... herşeyin fazlası zararlı diyerek keseceksin bu kadar..vede hareketli olacaksın

benim teyzem çok kilolu idi ..yıllarca neler yaptı..bisikletmi almadı..karın aleti..titreşim..mama yedi..neler neler ya soğan suyu,maydanoz suyu neyin suyu olduğunu bilmediğim bir nevi sıvılar haplar..anlatamam..mide kendinden geçti...olmadı olmadı...en son o zaman annem öyle olmaz diyerek gel bak ben seni nasıl zayıflatacağım dedi..aldı teyzemi bir işe yerleştirdi...teyzem 3 katlı bir binada çay işlerine başladı..hergün bilmem kaç kere o merdivenleri inip çıkıyordu..in çık ..in çık...çııkkk innnn anam iniyorm çıkıyorum ölüyorum :D 1 yılda tığ gibi oldu ve yıllardırda o kilosunda
Bizi sen sevgisiz,susuz,havasız;
Ve vatansız bırakma Allah'ım!
Müslümanlıkla yoğrulan yurdu,
Müslümansız bırakma Allah'ım!
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
Kesinlikle haklısın arkadaşım, önce gerçekten kafaya koymak lazım ama işte yine de o yola girdiğinde muhakkak bu kararı destekleyici bir şey arıyor insan. bir de benimki gerçek bir bağımlılıktı, zaten sonuç olarak da karbonhidrat bağımlılığım çıktı, yemek yemezsem başım dönüyormuş gibi hissediyordum kendimi, bir sürü test yaptırmıştım rahatsızlığımda çıkmamıştı çok şükür ama o kiloyla devam etseydim yaşamaya kesin şeker hastası olacaktım, sınıra yaklaşmışım. evet bol hareket de çok önemli ama benim çalışma tempom çok yoğun ve masa başı, ya neyse işte gülücük herkesin bir gerekçesi var ve ben çok faydasını gördüm bu terapinin, kuş gibi hafifledim gülücük
Bunu ilk beğenen sen ol.
General
Boyuma gore 3
Yuce insan anneanneme gore 6 kilo fazlam var.
Ve bende yemek yemeyi sevenlerdenim.

Ama şu insanlarin sürekli kilo muhabbeti yapmalarina da
Ekstradan kil olmuyor degilim.

Yani sozum size degil.
Lakin nerdeyse sifir beden olmus kisilerin
Ay kilom var ya da yiyemiyorum napim
Yada yiyorumnyiyorum kilo alamiyorum serzenislerinden
Bana gina geldi.

22 yasinda tepkili dogmusum napim.
Heryerde bu muhabbet.
Evde sokakta okulda.

Ya bazi insanlar da vucut tipleri farkli
Arkadaşım 115 kilo benim karatayla 90 na indi
Ama doktor en fazla 70 olabilirsin dedi
Zira vücudun kas.
Cok ciddi zarar gorursun vs.
Saglik sihhay icin onemli illaki
Zayiflamak degil de
Dogru beslenmeyi siar edinmek lazim.

Evet halkim soyleyeceklerim bu kadar.

Bir gorucu gelse bu 6 kilo fazla ile nasil cikacagim
Kara kara dusuneyim ben.

Beni sev boyle seveceksen görücü !

Bitti yorumlamam gidiyorum
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
Ha haaa Alketta seninki de kilo mu? gülücük "Ayıp" örten cinsinden gülücük sever seni görücü, merak etme gülücük
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.