You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Tayyip Hesap Gününde Ne ile Karşılaşacak ?

Tayyip Hesap Gününde Ne ile Karşılaşacak ?

Profesör
RE: Tayyip Hesap Gününde Ne ile Karşılaşacak ?
-erbakan hocanın gecmıstekı ıcraatlerını kımse gormezden gelemez,memleket ıcın ıyı seyler yapmıstır.

-
"TÜRKİYE DE milli görüş iş başında olsa" dedıgın zaman bunun adı secım propagandasıdır ve sıyasettır.
sevgılı hocam,talebelerin bu soyledıklerını yapıyorsa suc senın;ıyı yetıstırememıssın talebelerını,olmamıs bunlar.

bu paylasımın konusu sıyaset zaten,nasıl sıyaset yapmayacagız bılemedım gülücük
.
Bunu ilk beğenen sen ol.
General
by lawless ilginçsin gülücük siyaset başlığı açıp siyaset yapmayın diyorsun, konuyu kilitleyin madem.
Irkçılık ideolojik bir düşünce değil, aksine psikolojik bir hastalıktır.(Şehid İnşaAllah Malcolm x-Malik El Şahbaz)

Sizi rahatsız etmeye geldim!
Bunu ilk beğenen sen ol.
Forumcu
..pardon ama o dehşetli günde herkes kendi derdinde olucak sizde şimdiden onu bunu bırakıp kendi akıbetinizi düşünseniz iyi edersiniz gülücük
" Ölümü Özlemeyen Aşkı Anlayamazz"

İçim acıyor herkese ve her şeye.. Faniliğimiz, zayıflığımız, zaaflarımız insan olmanın, insan olamamanın ağırlığı ciğerlerime doluyor, nefes alamıyorum.
Bunu ilk beğenen sen ol.
General
tayyipin karşılacağı şeye gelince;
şu anki gibi küfründe ısrar ederek hayatını sürdürürse cehennemin en alt tabakalarına doğru yol alacak.
Irkçılık ideolojik bir düşünce değil, aksine psikolojik bir hastalıktır.(Şehid İnşaAllah Malcolm x-Malik El Şahbaz)

Bunu ilk beğenen sen ol.
Forumcu
a şunuda yazmadan gçmycem ... şimdiye kadarki gelmiş geçmiş en iyi başbkanlar arasında bence Tayyp .. Özal erbakanda fena değildi ama hiçbirisi Muhsin yazıcıoğluna gelmez bence o bambaşka brydi iyilere bu dünyada yer bırakmyrlar mlsf Sad Sad
" Ölümü Özlemeyen Aşkı Anlayamazz"

İçim acıyor herkese ve her şeye.. Faniliğimiz, zayıflığımız, zaaflarımız insan olmanın, insan olamamanın ağırlığı ciğerlerime doluyor, nefes alamıyorum.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Administrator
Erbakan hoca yada Tayyip Erdoğan başbakanımız ahirette şöyle böyle olacak derdinden çok bu konuda kendi ahiretimizi düşünmeliyiz. Bahçelinin ahireti ne olacak Kılıçtaroğlunun şuan Sabancı cennette mi bunlar bana boş geliyor...

Kendi kıyametimizi düşünelim
Bunu ilk beğenen sen ol.
General
elbette herkes kendi hesabına bakmalı fakat bu kişiler islamdan biliniyor, halbuki kendilerinin bile islam davası iddiası yokken etrafımızda şeriatın savunucusu halnie getiriyorlar bu adamı. kafirin ortadoğudaki en güvenilir dostlarından biri ve en önemlisi Allahın indirdiği ile hükmetmeyerek kafir olmuştur.

Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.