You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Uzman
TOMA ARKA YAZILARI
- Sana gelmediğim gün çapulculara müdahaleye gittiğim gündür.
- Gidişime yollar, müdahaleme çapulcular hasta.
- "Ne sıkayım abime?"
- Önüme çıkma ne olur, sıkarsam fena olur!
- Ara sokaktan taş atma yollarda kaybolursun,
meydanlarda görürsem sonra pişman olursun.
- Taksim'de geçme beni Gümüşsuyu'nda ezerim seni.
- "Sizin yaptığınız gider, bizim anca hoşumuza gider"
- Tomaladıkça kaçan ateş böceğim misin?
- Beni tomanın yağmurlarında yıkasınlar
- Çapulcu atasözü : Park gördün mü yatıcan TOMA
gördün mü kaçıcan..
Ve aŞk İnsanın aLnına Dokundu !

SubHane RabbiyeL aLa...
Bunu ilk beğenen sen ol.
General
RE: TOMA ARKA YAZILARI
polisten bu kadar nefret etmezdim, şu olaylardan önce.
Irkçılık ideolojik bir düşünce değil, aksine psikolojik bir hastalıktır.(Şehid İnşaAllah Malcolm x-Malik El Şahbaz)

Sizi rahatsız etmeye geldim!
Bunu ilk beğenen sen ol.
General
türk polisine nefretim gezi parkı olayı ile başlamış değildir. polisi masum gösterme çabası boş bir iştir, olayların bu raddeye gelmesinin ilk ve ana sebebi polis şiddetidir.
Irkçılık ideolojik bir düşünce değil, aksine psikolojik bir hastalıktır.(Şehid İnşaAllah Malcolm x-Malik El Şahbaz)

Bunu ilk beğenen sen ol.
Hüküm Allah'ındır
Halk adam akıllı evinde otursa polis bunları yapmak zorunda kalmayacak .. Pardon da siz binlerce kişiyle nasıl baş edebilirdiniz başka türlü ..?
Her türlü Tağutu,Şirki ve Küfrü öyle bir reddedeceksin ki
Cahiller,Müşrikler ve Kafirler sana Harici diyecekler .!
Bunu ilk beğenen sen ol.
Son Düzenleme: 25-08-2013, Saat:01:16 AM, Düzenleyen: Peçeli Ve Öfkeli.
General
binlerce kişi ile niye baş ediliyor ki? binlerce kişi saldırganlığa başvurmadan bir eylem yapıyorken polisin saldırması gezi olaylarının başlamasına sebep olmuştu, işler başında basit çaplı bir protesto eylemiydi.

Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.