You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Tüm Zamanların En Korkuç Filmi

Im Not NormaL
William Friedkin'in 1973 yılında çektiği ve Linda Blair'e ün kazandıran Şeytan (The Exorcist) tüm zamanların en çok korkutan filmi seçildi

İnternetteki MSN Movies tarafından düzenlenen ve 5 bin kişinin katıldığı ankette en çok oyu Şeytan aldı. Ankette ikinci sıraya Testere (Saw) serisi yerleşti. Francis Ford Coppola'nın efsanevi filmi The Shining (Cinnet) üçüncü sırada yer aldı.

The Omen, Jaws ve The Blair Witch Project listede yer alan diğer filmler.

Ankette Kuzuların Sessizliği'nde Anthony Hopkins'in canlandırdığı Hannibal Lecter en korkunç karakter seçildi.
La ilahe illallah
Bunu ilk beğenen sen ol.
Administrator
Cvp: Tüm Zamanların En Korkuç Filmi
ona benzer bi film vardı şeytan çarpması diye oda güzeldi. ahhooww la beraber izlemiştik o filmi hattagülücük
Bunu ilk beğenen sen ol.
Uzman
Atmaca Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ona benzer bi film vardı şeytan çarpması diye oda güzeldi. ahhooww la beraber izlemiştik o filmi hattagülücük

o fılmı sinemada izledim cok güzeldi gercekten özellıkle sınemada ızleyınce dahada hos oluyogülücük

Yüzü Dost,Özü Düşmandan usandım,
Dili Mümin Kalbi Şeytandan usandım,
Dostum, Herkesin Kahrı Çekilirde Ben DAVASIZ MÜSLÜMAN dan usandım.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Forumcu
Atmaca Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ona benzer bi film vardı şeytan çarpması diye oda güzeldi. ahhooww la beraber izlemiştik o filmi hattagülücük

evet şeytan çarpması şimdiye kadar izlediğim korku filmlerinin en etkileyici ve en iyi korku filmi.
korku filmi sevenler mutlaka izlesin bence..
...
Bunu ilk beğenen sen ol.
Ruhumuz Yeter...
RE: Tüm Zamanların En Korkuç Filmi
elm sokağı kabusu freddy kruger neredegülücük
&& Ağlamak istiyorsanız sakın yapmayın. Çünkü bir yerlerde sadece sizin bir gülüşünüz için, Yaşayan birileri mutlaka vardır !!! &&
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.