You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Sizleri Taniyabilir miyim

Sizleri Taniyabilir miyim

Kayıtsız
Ziyaretçi
RE: Sizleri Taniyabilirmiyim
reklamlardan sonra devam edeğiz ekrem şöle uyuz msj yazıp...başlığımı katl etme
Bunu ilk beğenen sen ol.
Forumcu
Cvp: Sizleri Taniyabilirmiyim
selam ben aslen rizeliyim ama istanbulda yaşıyorum.19 yaşındayım esprılı konuşmayı severim ama ciddiyet dedimmide ciddiyimdir.herşeyi dozunda severim labalilikten nefret ederim.sıkı dost olurum ser veririm sır vermem yani.şimdilik bukadargülücük
DOKUNAN BANA MENDİL TUTSUN...
Bunu ilk beğenen sen ol.
>295457<
OOOO Bİ RİZELİ DAHA.HOŞGELDİN iyiSmile
...Aç sineni açabildiğin kadar ummanlar gibi olsun, inançla geril insana sevgi duy, kalmasın alaka duymadığın ve el uzatmadığın bir mahzun gönül...

Bunu ilk beğenen sen ol.
Forumcu
RE: Sizleri Taniyabilirmiyim
selamun aleyküm ben kübra istanbulda oturuyorum 17 yaşındayım okumuyorum ev kızıyımgülücüksaygılarımlagülücük
Bunu ilk beğenen sen ol.
vampiriçe:):):)
Cvp: RE: Sizleri Taniyabilirmiyim
qbosh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:selamun aleyküm ben kübra istanbulda oturuyorum 17 yaşındayım okumuyorum ev kızıyımgülücüksaygılarımlagülücük

sen nerden çıktın yha qboshSad
ya senın ısmin bnm ısmımın aynısı
yha yaşlarımıs da aynı Sad
sen ismini yaşını oturduğun şehri değiştrde
bi gel gülücük
Bunu ilk beğenen sen ol.
Cvp: RE: Sizleri Taniyabilirmiyim
Qbra Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
qbosh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:selamun aleyküm ben kübra istanbulda oturuyorum 17 yaşındayım okumuyorum ev kızıyımgülücüksaygılarımlagülücük

sen nerden çıktın yha qboshSad
ya senın ısmin bnm ısmımın aynısı
yha yaşlarımıs da aynı Sad
sen ismini yaşını oturduğun şehri değiştrde
bi gel gülücük

icýnicýnicýn
"rosegul giderayak işlerim var bitirilecek,
giderayak.
ceylanı kurtardım avcının elinden
ama daha baygın yatar ayılamadı.
kopardım portakalı dalından
ama kabuğu soyulamadı.
oldum yıldızlarla haşır neşir
ama sayısı bir tamam sayılamadı.
SEVDALARA DOYULAMADI...rosegul
Bunu ilk beğenen sen ol.
Acemi Üye
ben asuman 23 yaşındayım açıköğretim ilahiyat 2. sınıftayım aynı zamanda kuran kursunda öğreticiyim.
Bunu ilk beğenen sen ol.
köyün delisi
asuman Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben asuman 23 yaşındayım açıköğretim ilahiyat 2. sınıftayım aynı zamanda kuran kursunda öğreticiyim.

yoksa biz kardeş miyiz gülücük
PEAH!

“Somali'de, 90 günde, 29.000'den fazla çocuk açlıktan öldü. Mübarek Ramazan ayında son altmış yılın en büyük kuraklığını yaşayan Afrika ülkelerine 5 TL. yardım etmek için bir kısa mesaj atabilirsiniz:

Afrika yaz 5601 (Türkiye Diyanet Vakfı)
Afrika yaz 2868 (Türk Kızılayı)
Afrika yaz 3072 (İHH- İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Vakfı)..
Bunu ilk beğenen sen ol.
Kayıtsız
Ziyaretçi
gribal_enfeksiyon Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
asuman Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben asuman 23 yaşındayım açıköğretim ilahiyat 2. sınıftayım aynı zamanda kuran kursunda öğreticiyim.

yoksa biz kardeş miyiz gülücük

şok şok şok

açıklıyorum hayırgülücükicýn
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.