Gönder Cevapla

Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sizce kıyamet yaklaşıyor’mu ve bilinen gerçekleşmiş alametler hangileri?
Yazar Mesaj
Atl_06 Çevrimdışı
Yeni Üye

Rep Puanı: 0
Ruh Halim
Ruh Halim
Kimsesiz

Takımın:
Sizce kıyamet yaklaşıyor’mu ve bilinen gerçekleşmiş alametler hangileri?
Arkadaşlar artık herkes biliyor haberlerden vs, son zamanlarda insanlar çok şiddetli şekilde yoldan çıkmaya başladı dünyanın ciddi şekilde karışması İslamı bilerek kötü gösterme bunun için çıkmış insanlar, Allah’ı ve yolladığı din, peygamberleri, kitabı saymayan insanlar, zina had safhada eşlerini aldatanlar kadın/erkek fark etmez, çocuklara bebeklere hayvanlara bile hatta kendi öz çocuğuna kardeşine dahi tecavüz edenler, eşlerini döven öldüren erkekler, insanların birbirine olan bitmiş saygı ve sevgileri, birbirleri’nin kuyusunu kazan kötülüğünü isteyen ben mutsuzum herkes benden beter olsun diyen insanlar, dışarıya çıkıp 18-30 yaş arası nesilin yaşam şekli kıyafetleri konuşmaları, aile kavramının bitmesi.

Ve en önemlisi haram sevda zinaların kötülüklerin fenalıkların normal olağan bir olay olarak görülmesi.

Arkadaşlar bilmiyorum fark ediyor’musunuz ama durum gerçekten çok kötü ve çok üzücü tabi kıyamet ne zaman kopar sadece Allah bilir ama kıyametin gerçekten yaklaştığını düşünüyorum, siz ne düşünüyorsunuz bu yaşanan olaylar insanların yoldan çıkması hakkında?
22-02-2018 04:36 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Gönder Cevapla

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir
Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. 5651 sayılı yasaya göre bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. 5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp, şikayetlerinizi mail@islamiforum.net adresine yollarsanız, gerekli işlemler yapılacaktır. Dikkat: Bu site şikayet sitesi değildir, arızalı ürünleriniz ve diğer şikayetleriniz için bu email adresini kullanmayınız. Report Abuse, Harassment, Scamming, Hacking, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to mail@islamiforum.net