Gönder Cevapla

Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Seytan ve cinler rahatsiz ediyor beni tavsiye verin!
Yazar Mesaj
Generalsmokeras Çevrimdışı
Yeni Üye

Rep Puanı: 0
Ruh Halim
Ruh Halim
Endiseli

Takımın:
Icon4 Seytan ve cinler rahatsiz ediyor beni tavsiye verin!
Arkadaslar hersey 4 yil once baaladi once korktum biraz onlardan sonra ne olduysa icime girdiler.Hocaya gittim su ve musja versi gomme falan yapgltirsi kagit yakma yaptirdi falan iyi geldi sonra guttijlerini sandim 2 gun sonra cok agur bir sekildd sirtimdan vurulmus gibi bisey girdi sanki.ayni hocaya 2 3 defa gittim su ictim ve muska verdi taktim ama gecmedi.O gun bugundur gecmedi her saniye rahatsiz ediyorlar psikiyatriye de gittim ama adamin ilaclarini duzgun kullanamadim cok agir vesvese veriyorlar dostlarim bi tavsiyeniz var mi bu arada hergun felak nas ayet el kursu ihlas ve elham okuyorum.Cok rahatsiz oluyorum bi tavsiye verir misiniz Allah rizasi icin!
12-04-2018 12:11 AM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Aciz bir kul Çevrimdışı
Yeni Üye

Rep Puanı: 2
Ruh Halim
Ruh Halim
Kaygili

Takımın:
RE: Seytan ve cinler rahatsiz ediyor beni tavsiye verin!
Nerede ikamet ediyorsun babamı götürdüğümüz bir hoca vardı çok tecrübeli onerebilirim 1 seansta halletti
01-08-2018 08:57 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Gönder Cevapla

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir
Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. 5651 sayılı yasaya göre bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. 5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp, şikayetlerinizi mail@islamiforum.net adresine yollarsanız, gerekli işlemler yapılacaktır. Dikkat: Bu site şikayet sitesi değildir, arızalı ürünleriniz ve diğer şikayetleriniz için bu email adresini kullanmayınız. Report Abuse, Harassment, Scamming, Hacking, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to mail@islamiforum.net