Gönder Cevapla

Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Seytan girdi icime
Yazar Mesaj
Avoic Çevrimdışı
Yeni Üye

Rep Puanı: 0
Ruh Halim
Ruh Halim
Stresli

Takımın:
Seytan girdi icime
Selamin aleykum. Dun gece bir kabuz gordum ve anlamini merak ettim.
Boyle oldu:
Ben tuvaletten ciktim. Karsimda bir odada ayna vardi. Bi an cok degisik, korkunc, sakin bir muzik calmaya basladi. Bende kendimi tutamadim zorunlu olarak guldum. Aynada kendimi cok korkunc gordum. Sarkiyla beraberde ben `I am fanIBLIS` dedim. Kendimi tutamadim. Ellerimle gulmemi engellemeye calistim, olmadi. Cok korktum.
Sonra kucuk, pembe kocuklu siyah bir kiz cocugu gordum. Tuhaf bakti bana.
Sonra daha tuhaf birsey oldu. Ben KENDIMI gordum. Ben baska biriymisim gibi gordum. Seytanca guluyordum kendime yine...

Bu kabuzun anlami nedir acaba..?
10-01-2019 06:08 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
alpi Çevrimdışı
Yönetici

Rep Puanı: 4868
Ruh Halim
Ruh Halim
Israrci

Takımın:
diger
RE: Seytan girdi icime
Aleykümselam.
"I am fanMELEK" de geçer.

....

Herkes aynı fikirdeyse,
hiç kimse yeterince
düşünmüyor demektir.
Mevlana
11-01-2019 09:56 AM
Abdulhamithan Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 34
Ruh Halim
Ruh Halim
Zararsiz

Takımın:
diger
Ehli iman olmuyan insanlar şeytanların meskeni durumunda bunda şaşılacak bir şey yok ama rüya kötüyse euzu besmele çekilir diğer tarafa dönüp yatarsın kimseyede anlatmazsın.Allahın emirlerini yerine getirmeyen kişiler şeytanın vesveseleriyle hareket eder şeytana oyuncak olur vesselam
11-01-2019 10:50 AM
blue Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 40
Ruh Halim
Ruh Halim
Cilgin

Takımın:
(11-01-2019 09:56 AM)alpi Yazılan: Sitemizden Programları indirebilmek Ve En İyi Şekilde Faydalanmak İçin Lütfen ÜYE Olunuz..Aleykümselam.
"I am fanMELEK" de geçer.

Sakin böyle söylemeyin,kesinlikle öneriyorum!
Çünkü bu ifadede grammar hatası var.

Eğer grammar hatası yaparsanız (ki bu çok feci bir şeydir) melekler bunu hemen farkedecektir..

Doğru ifade söyle olmalıdır

I am fan of angels

Bir rica : eğer ortalıkta "ben şeytanım" diyen biri görürseniz önce benim için bir tokat patlatın (gücünüz yetiyorsa tabi gücünüz yetmezse o şeytanı psikiyatriste yönlendirin ) olmadı birkaç Müslümandan destek alın..
11-01-2019 07:44 PM
blue Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 40
Ruh Halim
Ruh Halim
Cilgin

Takımın:
gülücük gülücük gülücük
12-01-2019 12:40 AM
Gönder Cevapla

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir
Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. 5651 sayılı yasaya göre bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. 5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp, şikayetlerinizi mail@islamiforum.net adresine yollarsanız, gerekli işlemler yapılacaktır. Dikkat: Bu site şikayet sitesi değildir, arızalı ürünleriniz ve diğer şikayetleriniz için bu email adresini kullanmayınız. Report Abuse, Harassment, Scamming, Hacking, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to mail@islamiforum.net