Gönder Cevapla

Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sevapları günahlarından çok olan direkt cennete mi gidecek?
Yazar Mesaj
NightShade Çevrimdışı
Yeni Üye

Rep Puanı: 0
Ruh Halim
Ruh Halim
Yorgun

Takımın:
Sevapları günahlarından çok olan direkt cennete mi gidecek?
Selamun aleyküm,
İnternette biraz araştırdım ama farklı cevaplar var. Mizan vaktinde terazide sevapları günahlarından daha ağır basan müslüman önce cehenneme gidip günahlarını ödedikten sonra mı cennete gidecek, yoksa direkt cennete mi gidecek?
Tabi ki aklıma günahı olan cennete giderse günahı olmayana haksızlık olmaz mı sorusu geliyor fakat ikisine verilecek cennetin aynı olmayacağını tahmin ediyorum.

Kesin bir cevap var mı?
Teşekkürler.
07-07-2019 12:13 AM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
ayberk112233 Çevrimdışı
Yeni Üye

Ruh Halim
Ruh Halim
Oylesine

Takımın:
RE: Sevapları günahlarından çok olan direkt cennete mi gidecek?
benim bildiğim kadarıyla müslüman olan herkes cennete girebilecek , tabii ki cezalarını çektikten sonra . Bu durumda kişi ilk baş cehennemde cezasını çekicek daha sonra cennete varacak.
09-07-2019 06:04 PM
NightShade Çevrimdışı
Yeni Üye

Ruh Halim
Ruh Halim
Yorgun

Takımın:
RE: Sevapları günahlarından çok olan direkt cennete mi gidecek?
(09-07-2019 06:04 PM)ayberk112233 Yazılan: Sitemizden Programları indirebilmek Ve En İyi Şekilde Faydalanmak İçin Lütfen ÜYE Olunuz..benim bildiğim kadarıyla müslüman olan herkes cennete girebilecek , tabii ki cezalarını çektikten sonra . Bu durumda kişi ilk baş cehennemde cezasını çekicek daha sonra cennete varacak.
Müslüman olan herkesin cennete gireceğini biliyorum ama mizan gününde terazide sevapları günahlarından daha ağır basan kişi cennete gidecek diyorlar hangisi doğru acaba
16-07-2019 07:18 PM
Gönder Cevapla

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir
Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. 5651 sayılı yasaya göre bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. 5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp, şikayetlerinizi mail@islamiforum.net adresine yollarsanız, gerekli işlemler yapılacaktır. Dikkat: Bu site şikayet sitesi değildir, arızalı ürünleriniz ve diğer şikayetleriniz için bu email adresini kullanmayınız. Report Abuse, Harassment, Scamming, Hacking, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to mail@islamiforum.net