Gönder Cevapla
 
Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Seni Sevmekmi? Artık Çok Zor...!
Yazar Mesaj
viLdan_ihL77 Çevrimdışı
Üye
**

Mesajlar: 201
Üyelik Tarihi: Jan 2008
Rep Puanı: 5
Ruh Halim
Ruh Halim
Cilgin

Takımın:
Mesaj: #1
Seni Sevmekmi? Artık Çok Zor...!
[img][Resim: artkokzoruu8lh9.gif]
[/img]
Hüzne Boyadım Bu Akşam Kendimi….Gülmek Yasak Yüzüme, Uyku Haram Gözüme, Dokunmayın Özüme, Ağlamak İstiyorum Delice….Gamlı Yaralar Bırakan Yüreğime Şikayetim Var Bu Gece….Ahhhh Bu Gece Başka Bir Gece, Kelimelerin Kifayetsiz Kaldığı, Hayallerin Karanlığa Daldığı, Hüzünblerin Kederlerimle Herdem Olduğu Bir Zaman Bu Zaman….

Hıçkırıklarım Yakıp Yıkarken Geceyi, Bölerim Bana Mutluluk Verecek Heceyi….Çöreklenmiş Bakışlarıma Yapış Hayallerin Girdabında Bu Son Fırtınaya Tutuluşum…..Bu Son Kahredişim Kendimi….İçimde Boğum Boğum Kabaram Duygularımın Tercümanı Olan Gözlerim, Yine En Derin Yaraları Sıralıyor Yüreğime, Düşen Her Damla Gözyaşının Bedelini Kim Verecek Söylermisin Bana Ey Karanlıklara Gömülmüş Şehir….Söylermisin Kim Dindirecek Ruhuma Azap Veren Bu Acıyı….Kim Güldürecek Geceyle Herdem Olmuş Yüzümü, Kahretti Bu Yaşam Bu Dünümü, Günümü, Gündüzümü……

Silinmez İzler Var İçimde, Bir Baksan, Bir Görsen Hepside Başka Biçimde, Kim Silecek Bu Hatıraları, Kim Koparacak Söyleyin, Kopabilir mi Sevda İle Yeşeren Hatıralar, Silinebilir Mi Bir Kalemde…Düştüm Yine Geceye Kederli, Yeisli Bakışlarımda Bir Izdırap Yakıp Yıkıyor İçimi Ve Ben Acının Katmerli Yaralarında Tuz Gibi Batıyorum Yüreğime Yine…..


Küskünüm Onu Bana Hatırlatan Her Bir Heceye, Küskünün Tüm Hayallere, Küskünüm İşte…..Kuru Yapraklar Gibi Kurumakta Ümitlerim, Rüzgar Bile Yalayıp Geçmekte Yüreğimi, Karanlıklar Gecesine Hapsetti Zaten Çoktan Beni, Söyleyin Kim Dindirecek Kelimelerde Sürünmelerimi…..Kim Yol Bulacak, Kim Saracak Yaralarımı, Kim Dindirecek Acılarımı, Kim, Kim Söyleyin……

Hislerin Çöplüğünden Başka Ne Kaldı Bende, Yüreğimdeki Gel Gitlerin Temaşasında Dolaşmaktan Bıktım Usandım Artık…..Gecenin Istırap Kokan Havasını Körüklercesine İçime Çekiyorum Yine……Benmiyim Bu Aynadaki Yüz, Benmiyim Bu Geceye Düşen Şahıs, Söyleyin Derdimi Kim Anlayacak Benim, Kim Çözecek İçine Gömülü Kaldığım Bu Bilmecemi….

Geçmişi Parantez İçine Alsam Ve Yeni Bir Hayata Yol Alsam Olmaz mı…..Hatıralarımın Sindiği Acı Yaprakları Çıkarsam Yüreğimden, Unutsam Her Şeyi, Silsem, Yada Silmek İstesem….Bilmem ki Çare Olur mu, Yüreğimdeki Bu Yangını Dindirmeye Söyleyin…..Koyu Bir Matem Var Gözlerimde, Acı Ve Keder Zaten Yer Almış Sözlerimde, Düşlerime Vurulan Bu Kelepçelerden Kurtulmaya Çalışan Yüreğim Neden Beni Dinlemiyor…. Neden Hep Bildiği Telden Çalıyor,Ü Neden Emirlerimi Hiçe Sarıyor, Neden Mantığım Galip Gelmiyor Bu Savaşta…..

Mantığım Yenik Düştü Bu Gece Sana Anladım Ve Satırlarımı Sevgi, Aşk Denen Bu İki Harf İle Tamamladım…Daha Fazla Acı Çekmemek Adına…..!!


A$k Doqu$tan Kısmét İ$i!
29-03-2008 11:12 AM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
viLdan_ihL77 Çevrimdışı
Üye
**

Mesajlar: 201
Üyelik Tarihi: Jan 2008
Rep Puanı: 5
Ruh Halim
Ruh Halim
Cilgin

Takımın:
Mesaj: #2
RE: Seni Sevmekmi? Artık Çok Zor...!
Bir Umut diye hapsettim seni Kalbimin en sakli Kösesine...Hep bir Hayalle geldim su Yalanci günlere!
Düsünebilseydim Kalbimi kiracagini bile bile...Inan gelmek istemezdim bugünlere!!!


A$k Doqu$tan Kısmét İ$i!
29-03-2008 11:15 AM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Kibar Feyzo Çevrimdışı
Forumcu
***

Mesajlar: 552
Üyelik Tarihi: May 2008
Rep Puanı: 6
Ruh Halim
Ruh Halim
Mutlu

Takımın:
Mesaj: #3
Cvp: Seni Sevmekmi? Artık Çok Zor...!
oooooooof oooooooooooof
07-06-2008 07:27 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
mRw*92 Çevrimdışı
General
******

Mesajlar: 3,024
Üyelik Tarihi: May 2008
Rep Puanı: 107
Ruh Halim
Ruh Halim
Cilgin

Takımın:
Fenerbahce
Mesaj: #4
RE: Seni Sevmekmi? Artık Çok Zor...!
ooofff yafff....üzgünüzgün

oLay cıksın istemem ben! rahat bırakın..

*hissettiğin hissiyatı yazarsan harbisin! karizm
16-06-2008 12:37 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Gönder Cevapla


Forum'a Git:


Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir
Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. 5651 sayılı yasaya göre bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. 5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp, şikayetlerinizi mail@islamiforum.net adresine yollarsanız, gerekli işlemler yapılacaktır. Dikkat: Bu site şikayet sitesi değildir, arızalı ürünleriniz ve diğer şikayetleriniz için bu email adresini kullanmayınız. Report Abuse, Harassment, Scamming, Hacking, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to mail@islamiforum.net