Gönder Cevapla

Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Salli barik duaları birlikte okunur mu?
Yazar Mesaj
sekfin123 Çevrimdışı
Yeni Üye

Rep Puanı: 0
Ruh Halim
Ruh Halim
Kaygili

Takımın:
Salli barik duaları birlikte okunur mu?
Namaza ilk başladığımda böyle öğrenmişim dilim fazla dönmediği için ikisini birlikte okuyorum hala da öyle ama şimdi niye böyle öğrendim doğru mu yanlış mı bilemedim ondan sormak istedim inş soruyu anlamışsınızdır 2 dua yerine birleştirip 1 dua olarak okuyorum.
Allahümme salli ve barik ala Muhammedin ve ala ali Muhammed kema salleyte ve barekte... Gibi
01-07-2018 02:02 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
alpi Çevrimdışı
Yönetici

Rep Puanı: 4858
Ruh Halim
Ruh Halim
Israrci

Takımın:
diger
RE: Salli barik duaları birlikte okunur mu?
Duayı bu bu şekilde değiştirerek okumanın bir sakıncası var mı bilmiyorum fakat sünnet olan, duaları ayrı ayrı okumaktır.

....

Herkes aynı fikirdeyse,
hiç kimse yeterince
düşünmüyor demektir.
Mevlana
02-07-2018 10:07 AM
sekfin123 Çevrimdışı
Yeni Üye

Rep Puanı: 0
Ruh Halim
Ruh Halim
Kaygili

Takımın:
RE: Salli barik duaları birlikte okunur mu?
(02-07-2018 10:07 AM)alpi Yazılan: Sitemizden Programları indirebilmek Ve En İyi Şekilde Faydalanmak İçin Lütfen ÜYE Olunuz..Duayı bu bu şekilde değiştirerek okumanın bir sakıncası var mı bilmiyorum fakat sünnet olan, duaları ayrı ayrı okumaktır.

Ben niyeyse böyle öğrenmişim 3-4 sene önce ve nereden öğrendim onuda bilmiyorum o yüzden içime dert oldu sormak istedim ama tam bi cevapta yok.
13-07-2018 11:08 PM
Gönder Cevapla

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir
Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. 5651 sayılı yasaya göre bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. 5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp, şikayetlerinizi mail@islamiforum.net adresine yollarsanız, gerekli işlemler yapılacaktır. Dikkat: Bu site şikayet sitesi değildir, arızalı ürünleriniz ve diğer şikayetleriniz için bu email adresini kullanmayınız. Report Abuse, Harassment, Scamming, Hacking, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to mail@islamiforum.net