You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

SAMİ YUSUF'UN BAZI ÖZELLİKLERİ...

Uzman
SELAMU ALEYKUM...

bu başlığın buraya açılıp açılmayacağı hakkında bilgim yok ama taşınma olayı rahatlıkla yapılabilir...

özellikleri:::

1-Mütevazi
2-Saygılı
3-Çekingen
4-Utangaç
5-Seviyeli
6-Kesinlikle Dindar!

Küçük notlar

1- Çevresindekilere abi, abla diye hitap eder.

2- Sürekli helallik ister.

3- Seferi olduğu halde öyle bir temponun içinde kendisine teklif edilmesine rağmen asla orucunu bozmaya yanaşmaz.

4- Eşine Maryam hanım diye hitap eder, hiç yanından ayırmaz ama asla da basına malzeme verdirmez.

5- Hanımı Alman asıllı İngiliz vatandaşıdır. Sonradan müslüman olmasına rağmen mükemmel bir müslüman kadını görüntüsü ve kimliğine sahiptir.

6- Kılık kıyafeti abartıdan son derece uzaktır, öyle söylenildiği gibi pop starlara falan benzemez.

7- Çevremizde gittiğimiz tüm televizyon programlarında (Show TV, Fox TV vs..) tüm program yetkilileri ve sunucular Sami beyin kişiliğinde müthiş bir islami saygı çerçevesi içinde davrandırlar. Fox tv de dekolte giymiş bir orkestra elemanı dışarı çıkarıldı. Yine aynı kanalda sunucunun kıyafeti değiştirilerek uygun hale getirildi. Sami bey gelmeden önce program yetkilileri tokaşalıp tokalaşamayaklarını bize danıştılar. sonunda o kadar çok telefon aldık ki bir çok haber bültenini ve programı red etmek durumunda kaldık.

8- Hilal Tv deki programda ben de vardım, neyi ve neden ünlemlediğinizi cidden anlayamadım.

9- Konser esnasında oradaki izleyici genç kızların verdiği mesaj 'Abi seni çok seviyoruz' idi.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Son Düzenleme: 23-08-2016, Saat:11:03 AM, Düzenleyen: alpi.
Forumcu
RE: SAMİ YUSUF'UN EŞSİZ ÖZELLİKLERİ...
sami yusuf'u bende çok severim ama bazı kanallarda uygunsuz kliplerden sonra ve ya önce kliplerinin çıkması hiç hoş olmuyor.
(ki sami yusuf'un böyle bir şeyden haberi yoktur sanırım)
...
Bunu ilk beğenen sen ol.
Uzman
Cvp: RE: SAMİ YUSUF'UN EŞSİZ ÖZELLİKLERİ...
nisan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sami yusuf'u bende çok severim ama bazı kanallarda uygunsuz kliplerden sonra ve ya önce kliplerinin çıkması hiç hoş olmuyor.
(ki sami yusuf'un böyle bir şeyden haberi yoktur sanırım)

hmm...

cnmm sami yusuf yaptıkları müzikleri şarkı olarak nitelendirilmesini istiyor...

yaptığı müziğin ilahi diye adlandırılmasından hoşlanmıyor...
Bunu ilk beğenen sen ol.
Acemi Üye
Cvp: SAMİ YUSUF'UN EŞSİZ ÖZELLİKLERİ...
Selam ile..

Sami Yusuf'u çok sevdiğimi söylememe bilmem qerek varmıı..gülücük

Sağolasın Ayşesenam..

Bunu ilk beğenen sen ol.
Uzman
Cvp: SAMİ YUSUF'UN EŞSİZ ÖZELLİKLERİ...
NaRa Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Selam ile..

Sami Yusuf'u çok sevdiğimi söylememe bilmem qerek varmıı..gülücük

Sağolasın Ayşesenam..

yok cnm senin muhabbetini biliyoruz bilmeyenlerde öğreniyo galibagülücük

sende saqol bitanem..parmaklarına sağlıkWink
Bunu ilk beğenen sen ol.
Forumcu
aysesena Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hmm...

tamam şarkı olarak nitelendirmek istemesinde, kendi açısından sebebleri olabilir.Fakat uygunsuz kliplerden sonra sami yusuf'un parçasının çıkmasından ben rahatsız oldum..
...
Bunu ilk beğenen sen ol.
Acemi Üye
nisan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
aysesena Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hmm...

tamam şarkı olarak nitelendirmek istemesinde, kendi açısından sebebleri olabilir.Fakat uygunsuz kliplerden sonra sami yusuf'un parçasının çıkmasından ben rahatsız oldum..
Selam ile..

Ne qibi uyqunsuz klip kardeşim konuyu biraz açarmısın..?

Bunu ilk beğenen sen ol.
Forumcu
açılacak pek bişey yok sanırım ,çünkü müzik kanallarında çıkan kliplerin seviyesi belli benim gördüklerim kadarıyla...
...
Bunu ilk beğenen sen ol.
Uzman
nisan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:açılacak pek bişey yok sanırım ,çünkü müzik kanallarında çıkan kliplerin seviyesi belli benim gördüklerim kadarıyla...

BU KONUDA NİSAN KARDEŞİME KATILIYORUM...

NARAM ŞARKILAR ÇİZMEYİ AŞTI DEMK İSTİYOR GALİBAgülücük
Bunu ilk beğenen sen ol.
Forumcu
BEN PEK DİNLEMİYORUM HİÇ PARÇASINIDA BİLMİYORUMgülücük
EZELDEN EBEDE GİDEN ALLAHIN DAVASIDIR MİLLİ GÖRÜŞ
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.