Gönder Cevapla

Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rahmetli Babamı rüyamda gördüm Allah rızası için yardım edin
Yazar Mesaj
Myocard77 Çevrimdışı
Yeni Üye

Rep Puanı: 0
Ruh Halim
Ruh Halim
Kimsesiz

Takımın:
Rahmetli Babamı rüyamda gördüm Allah rızası için yardım edin
1 ay önce babamı ani bir şekilde kaybettim.Namazlarım sonrası rabbime onu hayırlı gördüğü şekilde ve hayırlı bir zamanda göstermesi için dua ettim. Bu sabah saat 7 de uyandım tekrar dalmışım. Çocukluğumun geçtiği evde kendimi evin antresinde görüyorum. Birden odanın kapısı açılıyor ve babamı görüyorum. Hihhhh diye bir şok tepkisi veriyorum. Çünkü ölmüş oldupunu biliyorum. Beni 3vin arka odasına götürüyor. Orada elimi sımsıkı tutuyor. İyimisin o alemde durumun nasıl diye soruyorum. Konuşmuyor ama başıyla evet diyor. Yüzüme hiç bakmadı bu arada. Sadece elimi çok sıkı tuttuğunu görüyorum. Artık burdasın dimi diye soruyorum başıtla yine bakmadan ve konuşmadan hayır diyor ve ağlamaya başlıyor. Sonra normalde 28 yaşında olan kardeşimi çocuk olarak görüp ağladığını görüyorum. Bu arada babamın üstündr koyu renk bir kazak altında beyaz pantalon vardı. Ve rüyamda normalde olduğundan çok daha şişman yanakları kıpkırmızı al al dı. Sağlıklı görünüyordu. Temiz ve sakalsızdı. Aynı şekildr bu sabah annem de aynı dakikalarda farklı bir rüya görmüş. Ben kardeşim annem siyah bir araba içindeymişiz. Benim eşim beyaz iç çamaşırları ile arabadan iniyormuş Ne olur yardımcı olur musunux? Allah razı olsun.
13-06-2018 12:32 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
alpi Çevrimiçi
Yönetici

Rep Puanı: 4866
Ruh Halim
Ruh Halim
Israrci

Takımın:
diger
RE: Rahmetli Babamı rüyamda gördüm Allah rızası için yardım edin
Başınız sağ olsun.
Allah rüyanızı hayra çıkarsın.
İnşallah babanız Allah'ın rahmeti ile huzur içinde yatıyor.

....

Herkes aynı fikirdeyse,
hiç kimse yeterince
düşünmüyor demektir.
Mevlana
14-06-2018 10:22 AM
Myocard77 Çevrimdışı
Yeni Üye

Rep Puanı: 0
Ruh Halim
Ruh Halim
Kimsesiz

Takımın:
RE: Rahmetli Babamı rüyamda gördüm Allah rızası için yardım edin
Yorumunuz için çok teşekkür ederim. Allah razı olsun.
14-06-2018 01:46 PM
Gönder Cevapla

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir
Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. 5651 sayılı yasaya göre bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. 5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp, şikayetlerinizi mail@islamiforum.net adresine yollarsanız, gerekli işlemler yapılacaktır. Dikkat: Bu site şikayet sitesi değildir, arızalı ürünleriniz ve diğer şikayetleriniz için bu email adresini kullanmayınız. Report Abuse, Harassment, Scamming, Hacking, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to mail@islamiforum.net