Gönder Cevapla

Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rüyamı yorumlayın lütfen.
Yazar Mesaj
Hakan Hakan Çevrimdışı
Yeni Üye

Rep Puanı: 0
Ruh Halim
Ruh Halim
Mesgul

Takımın:
Rüyamı yorumlayın lütfen.
Öncelikle bu rüya beni gerçekten etkiledi, sabah uyanmadan önce gördüğüm rüyadan size bahsedeceğim, zaten etkisi ile uyandım. Yerel halkı silahlı saldırganlardan koruyan biriydim ve yanımda benden üst rütbeli bir adam da vardı. O üst rütbeli adam ile birlikte halkı saldırganlardan tabancalar ile koruyorduk ayrıca tüm rüya boyunca yanımda ananem ve 2 tane ilkokul arkadaşım vardı ve onları da korumaya çalışıyordum. (Küçük bir not düşeyim halka saldıranlar arasında sadece insanlar yoktu aynı zamanda teyzemin evinden çıkan bir kaplanda vardı.) Çatışma şiddeti her geçen zaman artması ile birlikte ben ananem için endişelendim ve onun iyiliği için buradan gitmek istediğimi belirttim yanımda ki rütbeli adama. O adam ben, ananem ve 2 ilkokul arkadaşımı kaçırmak için plan yaptı. Dar sokaklar, binaların içinden geçerek sınıra vardık ancak o anda silahlı adamlar bizi fark etti, sıcak çatışma oldu ve biz ananemin evine sığındık. Çatışma bitti, ben ananem'i anahtar ile bıçaklıyordum. (Tam kulağının altından ve anahtar ile bıçaklıyorum.) Ananem'den yeşil kan akmaya başladı ve ağızından yeşil kan gelerek can verdi, ben ise pişmanlıkla ağlıyordum. Rütbeli adam üzgün bir şekilde yanımızda otuyordu ve 2 ilk okul arkadaşımdan biri uyuyor muydu yoksa ölüyor muydu emin değilim, diğeri ise sadece duruyordu.(İlk okul arkadaşlarım ile yakın değildim, onları en son orta okulda görmüştüm.) not: şu an üniversite öğrencisiyim.
11-01-2019 01:53 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Abdulhamithan Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 34
Ruh Halim
Ruh Halim
Zararsiz

Takımın:
diger
RE: Rüyamı yorumlayın lütfen.
Sırf rüya sormak için üye olmuşsunuz;bu dünya hayatıda ahirete kıyasla bir rüya hükmünde üzerimize farz olan ilimleri hiç zaman kaybetmeden öğrenmeliyiz.La ilahe illallah dediği halde manasını bilmiyen insanların yaşadığı bir toplumdayız tevhid nedir şirk nedir küfür nedir bilmiyen insanların içinde yaşıyoruz cumadan cumaya bayramdan bayrama toplumsal bir baskı zoru ile namaz kılanların, namaz kılmayı bilmiyenlerin yaşadığı bir toplumdayız rüyalar ve yorumlarla vakit kaybetmemeliyiz Allah hayır eylesin.
11-01-2019 03:24 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Gönder Cevapla

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir
Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. 5651 sayılı yasaya göre bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. 5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp, şikayetlerinizi mail@islamiforum.net adresine yollarsanız, gerekli işlemler yapılacaktır. Dikkat: Bu site şikayet sitesi değildir, arızalı ürünleriniz ve diğer şikayetleriniz için bu email adresini kullanmayınız. Report Abuse, Harassment, Scamming, Hacking, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to mail@islamiforum.net