Gönder Cevapla

Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rüyamı yorumlar mısınız
Yazar Mesaj
Yasemin hanım Çevrimdışı
Yeni Üye

Rep Puanı: 0
Ruh Halim
Ruh Halim
Oylesine

Takımın:
Ka10 Rüyamı yorumlar mısınız
Cümleten selamın aleyküm ???? dün gece çok değişik bi mrüya gördüm ve beni çok etkiledi rica etsem yorumlar mısınzı sevdiğim ve özlediğim insanla beraber bi gölün içerisindeydik üzerimizde günlük kıyafetlerimiz vardı o yüzmeye başladı bende yüzmeye çalıştım ama su çok sığdı daha sonra tanımadığım bi evde bi odaya geçtik ve beni öptü bende utandı ve km ve sonrasında kimse görmesin diye kapıyı kilitlemeye çalıştım elinde bi anahtar vardı ve uğraştım kapıyı kilitlemek için ama bir türlü anahtarı kilde uyduramadık çsonuç olarak kapı açıldı ve tamamen farklı bir rüya gördüm orda da şiddetli bir deprem olduğunu hissettiniz etrafta hiç olumsuz bişey yoktu herşey yerli yerindeydi şimdiden ????????
14-03-2019 09:15 AM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Gönder Cevapla

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir
Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. 5651 sayılı yasaya göre bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. 5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp, şikayetlerinizi mail@islamiforum.net adresine yollarsanız, gerekli işlemler yapılacaktır. Dikkat: Bu site şikayet sitesi değildir, arızalı ürünleriniz ve diğer şikayetleriniz için bu email adresini kullanmayınız. Report Abuse, Harassment, Scamming, Hacking, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to mail@islamiforum.net