Gönder Cevapla

Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rüyada papaz/rahip görmek
Yazar Mesaj
myliferror Çevrimdışı
Yeni Üye

Rep Puanı: 0
Ruh Halim
Ruh Halim
Cilgin

Takımın:
Rüyada papaz/rahip görmek
Merhabalar arkadaşlar aklıma takılıyor 24 yaşındayım ve 1 haftadır aralıklarla rüyamda ilk olarak rahip gördüm pek fazla hatırlamıyorum onunla konuşmuştum sanırsam herneyse bu gece rüyamda papaz gördüm ve onu odaya kilitledim koşarak kaçtım ve peşime düştüler uyandım ondan sonra tekrar uykuya daldım rüyamda küçük alman kurtları tarafından ısırıldım 7-8 tanelerdi birisi ısırdı ve bildiğiniz yatağa vurarak uyandım.. Rüyalarımın çıktığına inanıyorum özellikle bu geceki gördüğüm o papazı odaya kitlememde çok etkilendim bildiğim kadarıyla köpek ısırması falan düşmanı simgeliyor ama gerçekten papazı odaya kitlemem kaçmam sonra benim peşime düşmeleri nedir çok araştırdım ama birşey bulamadım lütfen anlayan kişiler yorumlarda bulunsunlar teşekkür ederim

NOT: Kendimce dini vecibelerimi yerine getirmeyen çalışan birkişiyim..
19-09-2017 03:28 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Gönder Cevapla

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir
Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. 5651 sayılı yasaya göre bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. 5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp, şikayetlerinizi mail@islamiforum.net adresine yollarsanız, gerekli işlemler yapılacaktır. Dikkat: Bu site şikayet sitesi değildir, arızalı ürünleriniz ve diğer şikayetleriniz için bu email adresini kullanmayınız. Report Abuse, Harassment, Scamming, Hacking, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to mail@islamiforum.net